Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Glary Utilities Pro 5.0-licencja?

Glary Utilities Pro 5.0-licencja?
Witam

Kilka tygodniu temu zakupiłem PC Format nr. 12/2015. Na płytce jest program Glary Utilities Pro 5.0 a na samej okładce jest napisane pełna wersja. Pytanie Moje brzmii: na ile była subskrypcja ? bo wczoraj wygasła i prosi o zakup?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Glary Utilities Pro 5.0-licencja?
Szanowny Panie Bodzin
Informacja o czasie trwania licencji programu Glary Utilities Pro 5.0 jest podana chociażby na okładce numeru 12/2015. Natomiast aby wersję zamieszczona na płycie zamienić na pełną należy wykonać rejestrację zgodnie z opisem zamieszczonym na stronie 44. Jeżeli wykonał Pan rejestrację i mimo tego program zachowuje się w opisany sposób należy to zgłosić na adres reklamacjeAtpcformat.pl opisując problem i dołączając stosowne zrzuty ekranowe. Wówczas skontaktujemy się z producentem aplikacji i spróbujemy rozwiązać problem.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Glary Utilities Pro 5.0-licencja?
No niestety nie rejestrowałem tego programu. Na okładce jest napisane pełna wersja na rok. Przeciętny Kowalski który wie jak zainstalować program z płytki, po prostu ją wrzuca i instaluje bez czytania poradnika instalacji. W Moim przypadku upłynęła domyślna licencja i tym razem przepisałem tą z poradnika i działa także temat został rozwiązanyWesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne