Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Głośniki 5.1 - nie wszystkie działają!

Głośniki 5.1 - nie wszystkie działają!
Witam. Zakupiłem sobie nowego kompa i po zainstalowaniu Windowsa 7 i sterowników z płytek dodanych do zestawu nie działają mi wszystkie głośniki... Mam głośniki creativa 5.1, które na starym kompie z win XP działały super... Teraz słysze tylko 2 przednie i subwoofer Smutek Posiadam płyte główną ASRock P67 Pro z zintegrowaną kartą dźwiękową, która ma 6 tylnich wejść audio... Ktoś pomoże?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Głośniki 5.1 - nie wszystkie działają!
Kwestia ustawień w opcjach do sterowania dzwiekiem na płycie głownej. Ja też mam Creative 5.1 wcześniej działały na win xp na osmioletnim kompie i teraz tez działaja na nowym kompie z win 7 . Musisz tylko poustawiać w takim hm panelu, nie wiem jak to nazwać. Po prostu kazda płyta ma takie cos do ustawiania dzwieków i bajerów z nim zwiazanych.
ASRock tez, gdyz moja poprzednia płyta była własnie tej firmy ;]
RE: Głośniki 5.1 - nie wszystkie działają!
Problem w tym, że bawiłem się ustawieniami... Z różnymi forami próbowałem i nic... Dalej śpiewają tylko 2 głośniki... Może podpowiesz co zmienić jeżeli pamietasz...?
Zapomniałem dodać, że w grze działają wszystkie głośniki, odtwarzaczach muzyki już nie Smutek
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
głośniki 5.1 nie grają wszystkie w odtwarzaczunie graja mi wszystkie glosniki 5.1