Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Gothic III zacina sie na każdym kompie

Gothic III zacina sie na każdym kompie
Siemka
Gotik 3 zacina sie na lapku i kompie z profilu. Nawet jak dam wszystko na najniższe. Patchów nie wgrywałem.
Nokia C3-01 > Samsung Wave 723 > Motorola W388 > SE Xperia X8 > Sony Xperia Tipo > SGS II > LG L Fino > LG G3s > iPhone 5 > iPhone 5s > Note 4 Global > Mate 10 lite

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: Gothic III zacina sie na każdym kompie
Jako że jestem ekspertem we wszystkich trzech częściach Gothiców, mogę ci odrazu powiedzieć, że Gothic III to niewypał! Sam mam komputer dobry, ale od początku gra się zacina. Jednym słowem nic z tym nie zrobisz, chyba że znajdziesz jakieś dobre patche. Gra została zrobiona na "odwal sie" i dlatego.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Gothic III zacina sie na każdym kompie
Ta gra niestety tak ma, na starym gracie będzie jakoś chodzić, na nowym nie będzie możliwości gry. Dograj patche.
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!!
[Obrazek: ppc10.png] <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
gothic 3 sie zacinagothic 3 zacinagothic 3 przycinagothic 3 zacina siegothic 3 zacina się na dobrym komputerzegothic 3 zacina się na dobrymgothic 3 zacina sięgothic 3 gra sie zacinagothic 3 się zacina laptopgothic 3 się tnie