Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

[Grafika Komputerowa] PC do 2600zł.

RE: [Grafika Komputerowa] PC do 2600zł.
da rade pod warunkiem że nie podkręcasz i UV może wydłużyć życie płyty .. zasilacz nie wiem czy uciągnie, czy nie lepiej wziąć 8 rdzeniaka do tego lepszy zasilacz oraz chłodzenie na procka ..? Atpieterman09
Też piszę nie poprawnie po Polsku i nic wam do tego!
Skutki kupowania Zasilaczy Chińskiej produkcji SAMA:
Skutek Pierwszy (vero l1): imgur.com/a/wMmaY2e
Skutek Drugi (vero m3): forum.pcformat.pl/Spalony-zasilacz--578317-t
Skutek Trzeci (supremo): forum.pcformat.pl/Spalona-czesc-plyty-glownej-a-komputer-nadal-dziala-t?highlight=supremo
Z problemami z temperaturą po zakupie intela nie pomagam odpowiedź jest prosta! SPRZEDAJ LUB OSKALPUJ ZANIM BĘDZIE ZAPÓŹNO!
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Napewno myślałeś też o większych dyskach bo nie wierzę że 256gb mogło by ci starczyć .

Proponowałem przyzwoite acz budrzetowe zasilacze bo nigdy mi do głowy nie wpadło że będziesz tu proca za 2 koła ładował , jak tak to ma wyglądać no to sory ale od początku robisz wszystko źle i czas to zmienić .
Do procka ja bym dał shadow rock 3 od be quiet chłodzenie albo mugena 5

Oczywiście żeby płyta to ogarnęła to trzeba jej zaaktualizować bios bo inaczej z prockami serii 3000 współpracować nie będzie . Pamiętaj że u asrocka występują tzw bridge bios - ale to akurat napewno załapiesz jak poczytasz co przy nich pisze jak zajrzysz na stronę płyty głównej :p

+ to co mówiłem na poprzedniej stronie
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Dzięki za odpowiedź.

Co do wcześniejszego składania to ten komputer przez blisko dwa lata spełniał w 100% moje oczekiwania. Programy z pakietu adobe działają tak jak mają działać. Ale nastąpił pewien zwrot w karierze, przesiadka na 3D i nowy sprzęt. Popełniłem błąd i nie wrócimy już. Zastosuję się do Twoich wskazówek zasilacz wybrałem bitfenix formula 750. Co do dysku to oczywiście, że pojemność jest za mała ale ja nie trzymam plików roboczych na dysku bo potrzebuję je w wersji "mobilnej" dlatego korzystam z dysków zewnętrznych. Pojemność dyskową zapełniają aplikacje i pojedyncze projekty.
W przyszłości chcę jeszcze zmienić kartę graficzną ale dopiero za kilka miesięcy, czy w związku z tym powinienem jeszcze na coś zwrócić uwagę ?
kupujesz proc + chłodzenie , aktualizujesz bios i ma śmigać . Koniecznie dorzuć kostkę ram .
Jak używasz zewnętrznych dysków to w sumie nie takie głupie :p
Karty już zaczynają drożeć i przez następne parę miesięcy będzie pewnie niezły burdel bo "korona" zdestabilizowała rynek ...

Jak już kupisz to "wszystko" to pomyśl nad dyskiem NVME a ten 250 byś miał na trzymanie projektów czy coś . Bo dysk napewno stanie się bootleneckiem zestawu w profejsonalnym zastosowaniu . PNY XLR8 / SiliconPower P34A80 [ NIE mylić z p34A60] czy adata sx8200 / Plexor M9PE czy Toshiba RD500 będą dużym przeskokiem względem twojego badziewiaka . Sugerował bym 500gb +/- modele z wielu powodów . Płyta była wybrana z sensem i tylko dlatego teraz jest wogóle co modernizować ...
Nie pomagam.
Wszystko zakupione kostka ram również a mam jeszcze dwie z kompa na części. Lepszy dysk również jest na uwadze i może nawet prędzej niż karta - a z tą drugą mi się nie śpieszy.
Dzięki wielkie za pomoc, zdam raport jak złożę wszystko.
Pozdrawiam
z kartą się nie śpiesz , bo skończy się epidemia to nvidia ma wydać nowe karty ... miały już wyjść ale przez te całe szaleństwo odłożyli puki co premierę .

Daj znać jak duży przyrost wydajności zanotowałeś , jakie temperatury ci proc osiąga i czy jesteś zadowolony Krzywy
choć coś czuję że wykorzystać pełni tego 3900x nie dasz radę bo to naprawdę mocny proc ... swoją drogą nwm czy mieszanie różnych ramów to dobry pomysł - o ile dobrze zrozumiałem :p
Nie pomagam.
Komputer do średnio zaawansowanego renderu. Powinien osiągi mieć lepsze niż teraz..
Co do zasilacza - chciałem wszystko zamówić u jednego sprzedawcy ale żaden z zasilaczy nie jest dostępny.. Zaproponowali alternatywę SilentiumPC Supremo FM2 750W 80 Plus Gold. Co Ty na to ?
Ramy są takie same przy obecnym jak i tym na części więc nie ma mowy o mieszaniu.
Chińskie badziewie . Zero kontroli jakości i tyle kasy a nie ma nawet kompletu zabezpieczeń co jest zwyczajnie absurdalne ...
Podaj sklep to zobaczę co mają i może się coś wybierze .
Mam nadzieję że takie same to modele a nie tylko że DDR4 ale zupełnie inni producenci , opoznienia i taktowania hh
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
X-KOM. Tak modele dokładnie takie same. Problem w tym, że na stronie są dostępne ale w wiadomości email informują, że wybrany model nie jest dostępny.
Wypisze ci sensowne modele , jak żaden nie będzie to inny sklep. .inaczej nie damy rady
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne