Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Grafika do pogrania

Ściana  Grafika do pogrania
Witam

Szukam GPU do gier do ok. 1000zł. Specyfikacja w sygnaturze. Najlepiej nowa chyba, że warto wziąć używaną. Ważne żeby była cicha. No i dziś muszę zamówić, bo od jutra jestem bez GPU Wesoły
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
RE: Grafika do pogrania
Powodzenia xD , guza znajdziesz bo nie ma kart ... Nowych prawie wogóle a używki też bardzo mało ciekawie . Chyba że rx470 za te 1000zł cię interesuje to spoko hh
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
A 1050Ti w miarę daje radę?
Widzę że kolega z choinki kompletnie oderwany od rzeczywistości rynkowej . Kart NIE MA i tyle chyba że lubisz przepłacać 300% wartości grafiki to spoko Nie żartujemy ! Jeśli sprzedałeś dziś kartę to zrobiłeś prawdopodobnie najgorszy interes życia No chyba że sprzedałeś ją naprawdę dobrze ale z drugiej strony gdybyś to zrobił to miałbyś świadomość sytuacji na rynku i nie miałbyś tak NIEREALNYCH wymagań co do zakupu karty .

(04.05.2021, 17:57)Stachu9292 napisał(a): A 1050Ti w miarę daje radę?

Co znaczy daję radę ? 1000 zł za używaną 4 letnią kartę to jest śmiech na sali i marnowanie kasy GTX1050Ti to staroć i słabizna dzisiaj a ich ceny jak zresztą wszystkiego są CHORE !

Wszystkie karty które jakkolwiek nadają się do gier nadają się też do kopania kryptowalut przez co "kopacze " biorą wszystko "na pniu " windując ceny .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Właśnie myślę, że zrobiłem dobry interes. Sprzedałem RX5700 za 4000złWesoły Teraz chcę kupić kartę, żeby od czasu do czasu w coś zagrać, niestety czas nie pozwala, nie chodzi mi o nowe produkcje gier.
(04.05.2021, 17:57)Stachu9292 napisał(a): A 1050Ti w miarę daje radę?

na 1050ti w najnowsze gry to albo minimalne albo 720p xD ... ta karta nowa 600zł była warta , używka realnie z 300-350 xD
Nie pomagam.
AtStachu9292

Powiedzmy że 4 tyś z RX5700 to jest jakiś interes ale tak samo jak ktoś przepłacił za twoją kartę ty przepłacisz za czyjegoś złoma i tyle . Co ja bym zrobił ? Poszukałbym coś pokroju Gtxa 1030 za MAKS 350 zł i się przemęczył aż sytuacja się nie uspokoi napewno nie pompowałbym tej bańki przepłacając 2 razy za 4 letnią grafikę .

Jeśli chodzi o wydajność to z twoim procesorem to będzie tak mniej więcej jak integra w Ryzenach czyli starsze gry spokojnie przyzwoicie zagrasz . Nowsze mniej wymagające przy zejściu do 720p też powinieneś . Bardziej wymagające jak Cyber Punk 2077 zapomnij . Wesoły
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
(04.05.2021, 18:12)MonteCristo napisał(a): AtStachu9292

Powiedzmy że 4 tyś z RX5700 to jest jakiś interes ale tak samo jak ktoś przepłacił za twoją kartę ty przepłacisz za czyjegoś złoma i tyle . Co ja bym zrobił ? Poszukałbym coś pokroju Gtxa 1030 za MAKS 350 zł i się przemęczył aż sytuacja się nie uspokoi napewno nie pompowałbym tej bańki przepłacając 2 razy za 4 letnią grafikę .

Dzięki za konkretną odpowiedź Wesoły Bo jaki jest teraz rynek to ja wiem, tylko chciałem, żeby ktoś doradził co na razie robić Wesoły
Tylko jakbyś GT 1030 kupował to bierz NAJTAŃSZĄ wersję żadnych kombinowanych chłodzeń bo się nie opyla ta karta ma tak niskie tdp że jeden wentylator spokojnie wystarczy będzie chłodno i cicho nie ma sensu przepłacać za tą grafikę . Nowej też nie ma co brać bo sklepy posrało 500 zł za tą grafikę to naciągactwo . Gdyby nie ten cyrk dziś by chodziła NOWA za 300 zł a używka za 150 zł .

Ew R7 260x wydajniejsza ale starsza karta za nią to tak 200-250 zł maks .

jak nie 260x to gtx750ti ... ale też 250zł max choć nawet i to jest przeginka lekka za nią ale nowsza i znacznie mniej prądożerna karta .

Chyba że jesteś bardzo zdesperowany to dawaj ofertę za mojego RXa 470 4gb :D
Nie pomagam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Skocz do: