Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Gry .jar na telefonie z Androidem - jak je uruchomić?

Gry .jar na telefonie z Androidem - jak je uruchomić?
Witam! Chciałem sobie ostatnio pograć w parę starych gier na telefony z javą (nie ma odpowiedników na androida), jednak nie mogę. Mam LG E610 z androidem 4.0.3 zrootowanym, i szukałem w internecie sposobu na uruchomienie tego typu gier. Większość to informacje o programie JBED, który niestety mi nie działa. Robię wszystko wg. instrukcji i otrzymuję komunikat "Unfournately, JBED has stopped" i jedyne co mogę zrobić, to zamknąć aplikację. Próbowałem też parę innych, ale zawsze kończyło się błędem przy uruchamianiu lub gdzieś w trakcie działania programu. Nie udało mi się ani razu gry uruchomić, a bardzo chcę w nią pograć. Jakieś pomysły?

Poprawiłem tytuł wątku - wojownikhaha
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
RE: Gry .jar na telefonie z Androidem
Czy w przypadku JBED zainstalowałeś wymagane składniki przez ClockWorkMod Recovery?
 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
gry jar na androidgry java na androidaJak uruchomic gry java na androidziejak otworzyć plik jar na androidziejak uruchomić gry java na androidziejak otworzyc gre java na androidziejar jak urichomić na telefoniejak wlaczyc gry java na androidziegry java na androidziejak uruchomic jar na androidzie