Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Guild Wars 2 - Jak to oceniacie, warto ?

RE: Guild Wars 2 - Jak to oceniacie, warto ?
(07.09.2012, 23:58)krychu921 napisał(a): WTF, pocieszyłeś mnie Szczerbol . No to nic skoro gra nie potanieje to trzeba jak najszybciej odłożyć fundusze Język Gra jest dobrze zooptymalizowana?

Nie ma szans żebyś na maxa zagrał na swoim sprzęcie w nią.
Optymalizacja leży i kwiczy jak na mmorpg.
Lecz twórcy poszli torem ' jak go stać płacić 200+ zł za grę, to i PC'ta musi mieć ostrego '. Hahaha
Podpis naruszał regulamin (wymiary)
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Atup leży i kwiczy ? Od bety dostała takiego kopa, że ludzie uwierzyć nie chcą jak widzą swoje fps'y sprzed PB i teraz. Co 2-3 dni wychodzą kolejne patche optymalizacyjne. Zresztą, ta gra została stworzona tak by MAX i MINIMUM nie odstawały od siebie zbyt mocno. Polecam obejrzeć filmiki na yt porównujące te dwie opcje.
♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
Gra ma spore wymagania i5 2500K + 6870 na max detalach lubi przyciąć około 35 fps
Polecacie jakąś gildie na BT?
Mam Wariora 20 lvl
Wymagania wymaganiami, sporo gier ma wymagania z kosmosu a chodzą na średnich / wysokich na o wiele słabszych sprzętach.
DeSanQ
następny co nie może zagrać to już mu się nie podoba. (nawet nie odpisuj na to zdanie jak chcesz się kłócić.)
Musiałem pousuwać, bo za dużePłacze
Tylko oryginalne gry !
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Atrambo2k ja jestem na Ud. Bardzo fajne community. Gram w guild AVE (niestety wymagane minimum 20+lat), ale fajne towarzystwo i kulturalne.
♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣
(10.09.2012, 15:08)MrGohut napisał(a): Wymagania wymaganiami, sporo gier ma wymagania z kosmosu a chodzą na średnich / wysokich na o wiele słabszych sprzętach.
DeSanQ
następny co nie może zagrać to już mu się nie podoba. (nawet nie odpisuj na to zdanie jak chcesz się kłócić.)

Idź do szkoły chłopcze, bo pośmiewisko z siebie robisz.
Sorry, ale capsa włączę dla tego inteligenta.
WEDŁUG CIEBIE OSOBA KTÓRA NIE LUBI TEJ GRY I MÓWI, ŻE OPTYMALIZACJA JEST SKOPANA POKAZUJE, ŻE NIE MOŻE / NIE GRAŁA W ' TWOJĄ ULUBIENICĘ ' ?
Proszę, uderz głową 4 razy w ścianę zanim coś napiszesz bo aż szkoda dyskutować. Może wtedy co nieco wróci na swoje półki.
Daj sobie miesiąc odpoczynku od sieci, bo źle ci to wychodzi. Serio.
Podpis naruszał regulamin (wymiary)
(10.09.2012, 13:47)rambo2k napisał(a): Gra ma spore wymagania i5 2500K + 6870 na max detalach lubi przyciąć około 35 fps
Polecacie jakąś gildie na BT?
Mam Wariora 20 lvl

No to dodałeś mi otuchy, to wynika z tego że chyba nie zagram, chociaż może na średnich pójdzie lub niskich Szczerbol
Pozdrawiam. Wesoły
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
radzę popatrzeć na wymagania + max detale ile wymagają. Spokojnie na 4gb ram + procku klasy i3 + grafice 1gb można jechać na maxie przy 40fps.
♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣♦♣
(10.09.2012, 17:45)DeSanQ napisał(a):
(10.09.2012, 15:08)MrGohut napisał(a): Wymagania wymaganiami, sporo gier ma wymagania z kosmosu a chodzą na średnich / wysokich na o wiele słabszych sprzętach.
DeSanQ

Idź do szkoły chłopcze, bo pośmiewisko z siebie robisz.
Sorry, ale capsa włączę dla tego inteligenta.
WEDŁUG CIEBIE OSOBA KTÓRA NIE LUBI TEJ GRY I MÓWI, ŻE OPTYMALIZACJA JEST SKOPANA POKAZUJE, ŻE NIE MOŻE / NIE GRAŁA W ' TWOJĄ ULUBIENICĘ ' ?
Proszę, uderz głową 4 razy w ścianę zanim coś napiszesz bo aż szkoda dyskutować. Może wtedy co nieco wróci na swoje półki.
Daj sobie miesiąc odpoczynku od sieci, bo źle ci to wychodzi. Serio.

Po 1. Tym postem ty robisz z siebie pośmiewisko. Tekstami "idź do szkoły" możesz mówić do rodzeństwa. Następny "pełnoletni" albo "Pan", który wyszedł dopiero z gimnazjum i myśli, że jest nie wiadomo kim że może sypać takimi tekstami na lewo i prawo.
Po 2. Kto powiedział, że ta gra jest moja ulubiona ? Jeżeli byś prześledził dokładnie temat to byś wiedział, że ja tej gry jeszcze nie mam i nie wiem z czym ją się je.
Cytat:Sorry, ale capsa włączę dla tego inteligenta.
Dzięki za komplement Szczerbol
Po 3. Po tym jak wywaliłeś tutaj swoje emocje to lepiej ty odpocznijOczko uwierz, pomoże.
PS. w ścianę nie będę walił głową bo nie jest ona od tego u ludzi, czyż nie ?
Po 4. Pisałem, że jeżeli masz się zamiar kłócić i odpisywać na mój post to sobie daruj. Mnie to wisi co napiszesz, ale nie wiem jak u Ciebie.
Cytat:WEDŁUG CIEBIE OSOBA KTÓRA NIE LUBI TEJ GRY I MÓWI, ŻE OPTYMALIZACJA JEST SKOPANA POKAZUJE, ŻE NIE MOŻE / NIE GRAŁA W ' TWOJĄ ULUBIENICĘ ' ?
Jest tak w większości przypadków. Przynajmniej ja się spotkałem na forach i tego typu sprawach, że ci co tak się wyplują na daną grę okazuje się, że po prostu nie mogą jej kupić / odpalić.

pozdrawiam i życzę udanej przerwyOczko A teraz wróćmy do tematu głównego.
Musiałem pousuwać, bo za dużePłacze
Tylko oryginalne gry !
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
czy oplaca sie kupic gw 2 wrzesien 2013Dlaczego warto zagrać w guild wars 2Guild wars 2 czy oplaca sie gracguild wars 2 czy wartoguild wars 2 czy warto 2013