Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Helikopter zdalnie sterowany SYMA S107G- czy wart kasy dla poczatkujacego

Helikopter zdalnie sterowany SYMA S107G- czy wart kasy dla poczatkujacego
Witam,
czy ktoś może się podzielić informacja na temat tego helikoptera zdalnie sterowanego SYMA S107G, gdyż chciałem go kupić tylko nie wiem czy jest wart tych pieniędzy.
Na Allegro jest taki za 79.99zl u zy-brilliant,
http://allegro.pl/show_item.php?item=1470445790
jeśli ktoś ma taki to może podzieli się swoja wiedza. 80zl to może nie dużo ale i nie mało jak dla mnie.

Dzięki
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Helikopter zdalnie sterowany SYMA S107G- czy wart kasy dla poczatkujacego
Ja mam taki sam i uwazam, ze jest dobry dla poczatkujacego:p
 System operacyjny: windows_2000 Przeglądarka: firefox
To niej jest helikopter - to zabawka. Nie polecam na początek, bo tym się niczego nie zaczyna. Sterowanie podczerwone, bateria 140mAh, czyli zabawy na 10min. To jest zabawka, nic więcej. Jeżeli chcesz dobry poczatek, dozbieraj do LamyV3 firmy E-Sky. Polecam 2 fora, epheli.pl, oraz pfmrc.eu. Poszperaj, tam dowiesz się najwięcej. Za cenę 80zł możesz jedynie kupić używaną Lamkę :D
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
No tak widze zdanie ze sa podzielone.

Jesli chodzi wlasnie o takie tematyczne fora to zauwazylem ze po zadaniu pytania uslysz wlasnie zaraz propozycje ktore nie sa na moja kieszen.

Ja wiem ze za wiecej mozna kupic lepszy heli jednak to juz wydadek 200zl-300zl i z uwagi na to moja uwage przyciagnal S107. Z tego co czytalem na temat tego modelu do tej pory to wynika ze one maja baterie 150 a pytajac goscia co sprzedaje te heli powiedzal za niewielka doplata moze wstawic wieksza bateria jak ktos chce cena zalezy od pojemnosci baterii. Wiec dalej jestam troche w kropce ale dzieki za uwagi.

Dziekii
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
syma s107g opiniesyma s107 opinieHelikopter syma opiniesyma opiniehelikoptery syma opiniesyma 107g opiniesyma s107gsyma s107g forumhelikopter syma s107g opiniehelikopter syma forum