Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Hiren`s Boot Cd Wasze Opinie o nim

RE: Hiren`s Boot Cd Wasze Opinie o nim
tomangelo po prostu wypakuj ten obraz z archiwum, a poza tym zmieniasz temat. Pisz na PW
Ze względów bezpieczeństwa nie używaj konta z pełnymi uprawnieniami administratora. Nie zapomnij także o automatycznych aktualizacjach systemu jak i programach.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: ie
(05.10.2013, 17:39)marcin878787 napisał(a): tomangelo po prostu wypakuj ten obraz z archiwum, a poza tym zmieniasz temat. Pisz na PW

W archiwum nie ma żadnego obrazu, są tylko pliki i foldery. Jak to nagrałem na płytę to to nie działa.
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
89% ankietowanych graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli należysz do pozostałych 11% wklej to do podpisu!!
[Obrazek: ppc10.png] <- dołącz do projektu Colobot: Gold Edition.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
W takim razie ściągnij z innej lokalizacji. Ja po ściągnięciu z instalek w bonusie dostałem trojana.
Ze względów bezpieczeństwa nie używaj konta z pełnymi uprawnieniami administratora. Nie zapomnij także o automatycznych aktualizacjach systemu jak i programach.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: ie
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
hirens boot error 15HAIREN FORMAThiren boot error 15 file not foundhiren error 15 file not foundhirens opinieopinie o programie hierns