Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Huawei MatePad T10s vs. Lenovo TAB M10 FHD Plus

Huawei MatePad T10s vs. Lenovo TAB M10 FHD Plus
Witam,
tak jak w tytule który z tych dwóch tabletów byście kupili Huawei MatePad T10s WiFi 2/32GB czy Lenovo TAB M10 FHD Plus (2nd gen.) TB-X606F 10,3" 2GB/32GB. Wiem, że na tym forum są doświadczeni użytkownicy i pomogą mi przy zakupie. Może ktoś z was ma te tablety i także się wypowie na ich temat.  Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.  
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
RE: Huawei MatePad T10s vs. Lenovo TAB M10 FHD Plus
nie radzę kupować żadnego tableta z 2gb ram ... przy aktualnym rozwoju androida to nie ma prawa dobrze działać , zwłaszcza na dłuższą metę .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Kup chociaż coś co ma 3GB ramu, a najlepiej już 4GB, zapewne chcesz trochę dłużej pouzywac tabletu.
 KRZYSZTOF4P5N

Przenieś numer z w/w kodem do oferty Orange Flex i zgarnij 30 zł na start. Oczko
Kod wystarczy wpisać przy rejestracji Oczko
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Zależy, do czego potrzebujesz tablet. Jak mniej do grania to spokojnie możesz brać taki z 2 GB RAM, gry też pójdą na nim spokojnie. Co do rozwoju Androida itp, to raczej na aktualizacje systemu nie ma co liczyć, jedynie łatki bezpieczeństwa. Sam mam w domu tablety dwa Huawei MediaPad T5 WiFi z dwoma GB RAM i gry działają pięknie jak do tej pory. Na pokładzie Android 8.0. Nie mniej nowych tabletów od Huawei nie polecam, ze względu na brak wsparcia usług Google (można z tym sobie poradzić). Nie polecam też z powodu oprogramowania, dla mnie EMUI to porażka i zawarty w nim Menadżer Tabletu. Do tego trudności z Rootowaniem jeśli to kogoś interesuje i odblokowaniem bootloadera. Także z twoich propozycji jeśli już to Lenowo. No i jak możesz dołożyć, czy kupić innej mniej znanej marki tablet z większą ilością RAM, to zawsze lepiej. Ale spokojnie to na razie wystarczy, a nawet jak się rozwiną gry czy Android za jakiś czas, to przypuszczam za 3 -5 lat wymienisz sprzęt na nowszy. Tu i tak na aktualizacje nie ma co liczyć jak pisałem, nie wiem jak dokładnie w przypadku Lenowo. Ale przypuszczam jest tak samo jak w przypadku innych producentów.
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Dzięki za odpowiedź (kupiłem Lenovo) to dla dziecka więc mam nadzieje ze wystarczy na razie. Pozdrawiam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne