Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Idzie nowe!

#1
Idzie nowe!
Drodzy Czytelnicy!


Redakcja PC Formatu ogłasza – z nieskrywaną radością – że prawa do czasopisma i strony WWW przejęła od wydawnictwa Bauer agencja gamingowa Fantasyexpo. Prywatnie znamy się od dawna – i wiemy, że to świetny obrót spraw, bo oto markę przejęli ludzie, którzy nowe technologie znają jak własną kieszeń.

Co dalej? Przede wszystkim nie musicie obawiać się o papierowy magazyn – będzie ukazywać się zgodnie z harmonogramem, a za tworzenie go odpowiedzialna będzie dobrze wam znana ekipa. Każdemu jednak, kto wie, czym na co dzień zajmuje się Fantasyexpo, do głowy przychodzi jeszcze jedna oczywista korzyść z takiej współpracy.

Od dawna w redakcji PC Formatu regularnie powracał temat nowoczesnego serwisu internetowego i wysokiej jakości materiałów wideo. Teraz możemy tę wizję zrealizować. Redakcja, Fantasyexpo i Wy – bo każdy z was może dołożyć swoją cegiełkę. Zarówno do rozwoju czasopisma, jak i nowego serwisu czy profesjonalnego studia wideo. Szczegóły (dotyczące i CD-Action, i PC Formatu) znajdziecie pod tym adresem: http://beesfund.com/wkrotce/cdaction

--
admin i red. nacz.
 System operacyjny: macos Przeglądarka: firefox
#2
RE: Idzie nowe!
No i to jest dobra wiadomość!
[Obrazek: JR2oPAn.png]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
#3
RE: Idzie nowe!
no to super poszło Język wiadomosć do dziś cieszy tak sie zmienilo
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
#4
RE: Idzie nowe!
Bardzo dobra wiadomość. Widać nawet rezultaty. Do dziś nie uaktualniono strony www.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
#5
RE: Idzie nowe!
Niestety, nie widać. Też byśmy chcieli, aby nazajutrz po tym jak tytuł zmienił wydawcę – powstała nowa strona, do redakcji dokooptowaliśmy 15 nowych redaktorów i speców od wideo, wzrosła liczba stron w magazynie, polepszyła się jakość papieru etc. Przejście tytułu z jednych rąk w inne to ogromna operacja, która wymaga czasu, pieniędzy i wysiłku. Zrobienie nowego serwisu to nie tylko w 2 h postawienie strony nw WordPressie. To prace koncepcyjne, wyłonienie wykonawcy, testy UX, migracja baz danych i wiele, wiele innych działań, którym towarzyszą też codzienne, dotychczasowe obowiązki. Przecież to nie jest tak, że wszyscy pracownicy redakcji rzucają tzw. bieżączkę i rzucają się do realizacji nowych zadań.
Atlaciatek, Atxikom i inni – cierpliwości.
--
red. nacz.
 System operacyjny: macos Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne
Skocz do: