Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Ilość odebranych i wysłanych danych przez router - czy da się sprawdzić ile?

Ilość odebranych i wysłanych danych przez router - czy da się sprawdzić ile?
Witam
Zastanawiam się nad zmianą dostawcy internetu z obecnej Netii na internet mobilny z Plusa.
Problemem jest, że dotychczas nie miałem założonego żadnego limitu danych, a teraz jeśli zmienię dostawcę na Plusa to tam jest limit 50gb miesięcznie.
Chciałbym się dowiedzieć czy da się sprawdzić ile do tej pory pobrałem danych z internetu? Najlepiej jeśli dałoby się to sprawdzić z poziomu routera, ponieważ nie tylko ja korzystam z internetu w domu.
Posiadam router tp-link td-w8951nd. W ustawieniach routera (pod adresem 192.168.1.1) w statystykach dogrzebałem się do pojęć:
Statystyki wysyłania - Wysłane PDU - 31385435
Statystyki pobierania - Odebrane PDU - 28422101
Nie mogę nigdzie znaleźc co to znaczy PDU i czy można to jakoś przeliczyć na gb.
Proszę o pomoc
Pozdrawiam Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Ilość odebranych i wysłanych danych przez router - czy da się sprawdzić ile?
Ten router nie nadaje się do zbierania takich statystyki, ponieważ po jego zresetowaniu lub utraty zasilania są one resetowane.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
RE: Ilość odebranych i wysłanych danych przez router - czy da się sprawdzić ile?
Czyli w żaden sposób nie można tego sprawdzić?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Na tym routerze - Nie.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne