Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

[Instalacja] SP3 nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.

Ściana  [Instalacja] SP3 nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.
Witam, właśnie próbowałem zainstalować SP3 bo jest wymagany do GTA IV, ściągnąłem odpalam i zonk... SP3 nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32 no to od razu wywalam AVG, załączam Combofix'a usunął kilka rzeczy i dał ostrzeżenie że regfile.exe jest zainfekowany ale myślę, że źle to odczytał , bo czy to możliwe ? No ale combofix nic nie pomógł więc załączyłem Norman'a Malware Cleaner'a i usunął kilka rzeczy również ( w trybie awaryjnym oczywiście ), ale to również nic nie dało problem występuje nadal , a ja nie wiem co robić musiałem złapać jakiś syf... ; / Prosze o pomoc i z góry dziękuje : )
Logi:
ComboFix: http://wklej.to/Ix0uS
Nie jestem pewien , czy wątek powinien być tutaj czy w dziale bezpieczeństwo, jeżeli tam, proszę moderatora o przeniesienie.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: [Instalacja] SP3 nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32.
Po prostu instalka jest zepsuta. Skąd ja ściągałeś?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Skoro już masz zasyfiony system to przy okazji daj logi w dziale bezpieczeństwo.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Po jakiego grzyba wywalałeś AVG?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
myślał że przeszkadza. Skąd pobierałeś SP3? zaufane źródło?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Nie musisz mieć sp3 żeby zagrać w GTA4.Napiszę Ci co i jak na priv ja nie mam i gram.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Użytkownik youbek mi pomógł, zmieniłem wartość klucza w rejestrze, instalkę ściągałem z darmowych programów chyba, a AVG usunąłem, bo wyłączenie ochrony rezydenta nie pomagało, comboFix nie tolerował tego że był uruchomiony, a procesu nie mogłem zakończyć, odmowa dostępu. Spróbuję ściągnąć jeszcze inną instalkę, chociaż inne exe mi działają więc nie wiem czy to sprawa zasyfionego systemu, bo uważałem zawsze z bezpieczeństwem, nie otwierałem nie pewnych rzeczy, mam firewalla , antywirusa, robię skanowania całego systemu w trybie awaryjnym norman'em co jakiś czas.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
gta iv nie jest prawidłowa aplikacjąsp3 win32program nie jest prawidłową aplikacją systemu win 32 odmowa dostępuproblemy z win xp nie jest prawidlowa aplikacja systemu win32 kasperskypoprawna instalacja sp3norman+malware+cleaner+vs+combofixnie jest prawidłową aplikacją systemu win32 sp3instalator nie jest prawidłowa aplikacja win32hta nie jest prawidłową aplikacją systemu win32gta4 nie jest prawidłową aplikacją win 32