Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Internet nie działa.

Internet nie działa.
Witajcie.  Wczoraj miałem problem z jakimś szkodnikiem. Pościągałem programy polecane przez użytkowników do ułatwiania sobie życia na komputerze i wyraźnie nie przyjrzałem się z jakich stron je pościągałem bo jeden z nich, chyba wtyczki do jdownloadera wylogował mnie i zainstalował coś o nazwie srdjcsc. Straciłem dostęp do internetu na komputerze. Zainstalowałem to co miałem na komputerze, ironicznie akurat ściągnięte - ccleaner, malwarebytes, regcleaner, spybot search destroy, trojan remover i coś jeszcze. Poza tym, ze ostatnie dwa nie wystartowały w ogóle bo wymagały połączenia z internetem to udało się skasować te problemy, które były widoczne. Już nic mi nie wyskakuje. Ale połączenia nie ma dalej. Sam internet jest. Ikonka rozróżnia czy kabel jest podpięty i prezentuje istnienie połączenia. Jeżeli kliknę w ethernet status to pod ramką activity, bytes send/received mam aktywność. Tylko, że nic co ma wykorzystywać internet jak firefox czy battlenet nie odbiera sygnału. Co mogę zrobić aby zidentyfikować problem? Mój windows to 10.

Wykonałem skan programem frst, ale nie jestem w stanie użyć gmer ponieważ komputer się wyłącza.

Załączone pliki
.txt   FRST.txt (Rozmiar: 75,68 KB / Pobrań: 30)
.txt   Addition.txt (Rozmiar: 61,78 KB / Pobrań: 28)
.txt   Shortcut.txt (Rozmiar: 70,24 KB / Pobrań: 34)
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne