Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Iphone 6s z x-kom - czy po włożeniu karty sim, aktywuje się simlock?

Iphone 6s z x-kom - czy po włożeniu karty sim, aktywuje się simlock?
Witam.

Mam pytanie czy w nowym telefonie kupionym w X-KOM (Iphone 6s 32GB Space Gray) jest taka możliwość że jak włożę kartę sim (nano sim) z obecnego operatora czyli Plus to przy pierwszym uruchomieniu i aktywacji telefonu jest możliwość że założy się simlock na tą właśnie kartę/sieć? Za około 2 tygodnie chciałbym przechodzić do Play, ale przez ten czas chciałbym sobie poużywać i spersonalizować telefon. Dziękuje i pozdrawiam. 
Usunięto szkodliwy odnośnik.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Iphone 6s z x-kom - czy po włożeniu karty sim, aktywuje się simlock?
Simlocka to zakłada przecież operator jak kupujesz u niego telefon, taki ze sklepu jest bezsimlocka i simlock sam się nie założy, chyba, że to jakaś kolejna "super" funkcja Apple o której nie wiem Szczerbol
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Też tak myślę lecz widziałem tematy na forach gdzie ludzie pytali się o kupowanie iphone-ów w stanach i tam są różne wersje. I w niektórych rzeczywiście ludzie odpowiadali że telefon zakłada simlock na kartę która jest włożona przy pierwszym uruchomieniu. Ale tam chodziło o IP5. Sprawdzałem strony gdzie wpisuje się nr. IMEI lecz telefon nie jest aktywowany i nie pokazuje czy jest simlock czy nie. A trochę lipa jak się założy, a za miesiąc przechodzę do innego operatora. Różne opinie po prostu i chciałem się upewnić.
Usunięto szkodliwy odnośnik.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Wkładaj śmiało, nie założy się żaden simlockOczko

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne