Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

JAk zrobic obraz partycji?

JAk zrobic obraz partycji?
Witam mam problem chciałbym po reinstalce systemu zrobić obraz partycji systemowej aby w przyszłości nie musieć bawić sie z sterownikami itd.proszę wiec o podanie jakim programem i jak to zrobić. Z góry mowie ze próbowałem szukać wątków na ten temat jednak nie znalazłem.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: JAk zrobic obraz partycji?
Może programem Norton Ghost ?
Ja używam programu Paragon Hard Disk Manager 6, był kiedyś dodany do superporadnika konkurencji (KŚ Szybki Start). Sprawdza się całkiem nieźle, tyle tylko, że jest po angielsku. W tym poradniku wszystko jest pokazane co i jak po kolei robić. Jeżeli zorganizujesz sobie program i będziesz zainteresowany instrukcją to daj znać na PW. Zrobię skan i Ci prześlę.PozdroWesoły
Człowiek uczy się całe życie i .......................głupi umiera.

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Norton Ghost, polecam
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Question  RE: Jak zrobić obraz partycji?
~Anonim napisał(a):Witam mam problem chciałbym po reinstalce systemu zrobić obraz partycji systemowej aby w przyszłości nie musieć bawić sie z sterownikami itd.proszę wiec o podanie jakim programem i jak to zrobić. Z góry mowie ze próbowałem szukać wątków na ten temat jednak nie znalazłem.

Witam!

Obraz dysku twardego (partycji) można również utworzyć za pomocą programu "Acronis True Image". Polecam!

PozdrawiamWesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
w-w Norton Ghost i Paragon Hard Disk Manager 6 są całkiem niezłe. Znajomy raz testował prywatnie kilka takich programów do "obrazów partycji" i poradził mi Ghosta(a on wie co mówiWesoły)
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
site:pcformat.pl jak zrobic obraz dysku