Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak Zrobic zewnetrzne ( Publiczne ) IP??

Jak Zrobic zewnetrzne ( Publiczne ) IP??
Powie mi ktoś jak zrobic zewnetrzne IP?? Zebym mógł stawiac servery w grach. Bo jak staiwam serva to nikt niewidzi:/
Pomózcie, jak co to piszcie tutaj.
THX
Possdro
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: Jak Zrobic zewnetrzne ( Publiczne ) IP??
Zglos sie do operatora sieci i powiedz ze chcesz miec zew. ip Zapytaja cie napewno po co ci to,powiedz im ze chcesz grac w sieci lub postawic wlasny serwer ftp.W innych wypadkach np jesli im powiesz ze chcesz sciagac filmy,gry itp poprostu tego nie zrobia Smutek
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Taki wydatek to rzędu 15-30zł więc da sie żyć ale mi to nie potrzebne bo sam
sie podłączam Język

Pozdro....
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Witam jestem nowy, ale do rzeczy. Aby mieć zewnętrzne IP musisz udać się do dostawcy internetu. Możliwe będzie, że nie dostaniesz zewnętrznego IP z przyczyn technicznych. A co do kosztów to może będziesz miał za darmoWesoły
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
jak zrobic zewnetrzne ( publiczne ) IP [wydzielone]
Sry ze to tu pisze, ale zawse jak zrobie nowy wątek na temat mojego problemu to ktos mi go kasuje:/ to napisze to tutaj, jak zrobic zewnetrzne ( publiczne ) IP, zebym mógl stawiac servery do gier i zeby koledzy ten serevr widzieli. Odpiszcie plsssss
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie
RE: avi.->vcd
~Anonim napisał(a):Sry ze to tu pisze, ale zawse jak zrobie nowy wątek na temat mojego problemu to ktos mi go kasuje:/ to napisze to tutaj, jak zrobic zewnetrzne ( publiczne ) IP, zebym mógl stawiac servery do gier i zeby koledzy ten serevr widzieli. Odpiszcie plsssss

Taki temat juz byl korzystaj z opcji "Szukaj", tym raze jeszcze bede dobry i Ci odpowiem a wiec napisz do swojego administratora sieci lub do niego zadzwon i zapytaj czy mozna w waszej sieci wlaczyc zewnetrzne ip i ile taka usluga kosztuje..;]

ps. zakladam ze masz sieciowke lub radiowke..;]
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak zrobić zewnętrzne ipjak zrobić ip zewnętrznejak zrobić publiczne ipjak zrobic publiczne ipjak zrobic zewnetrzneIp publiczne zewnętrzne tpjak miec zewnetrzne ipzewnętrzny czy publiczny IPjak sie robi ipile kosztuje zewnetrzne ip w toya