Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak daleko dojdę, jeśli programowanie nie jest „palącą pasją”?

Jak daleko dojdę, jeśli programowanie nie jest „palącą pasją”?
Przede wszystkim nie jestem do końca pewien, czy to jest właściwe miejsce, aby zadać to pytanie, jeśli nie, to usuń wpis.

Jedno wyjaśnienie, osobiście nie uważam, że jestem „początkującym” w sensie chęci uczenia się programowania, ponieważ obecnie jestem programistą backendowym. Jednak moje wątpliwości pojawiają się, ponieważ walczę o to, ile czasu powinienem spędzać na "projektach hobbystycznych" po mojej pracy. Nie zrozum mnie źle, lubię programować, ale mam też inne zainteresowania/hobby, które praktykuję w wolnym czasie. Myślę, że utknąłem na moim obecnym poziomie, jeśli nie będę ćwiczył innych obszarów tworzenia oprogramowania (lub innych języków, frameworków itp.) Ale jest to wyczerpujące kodowanie 10-12 godzin, jeśli około 8 z tych godzin jest związanych z moją pracą .

Więc jak mówi tytuł, czy ja lub ktokolwiek utknie w „podstawowej” pracy, jeśli po prostu nie będę kodował każdego wolnego czasu, jaki mam?

Z góry dziękuję
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
RE: Jak daleko dojdę, jeśli programowanie nie jest „palącą pasją”?
Pracuj dla siebie hobbistycznie wtedy kiedy masz na to chęć, ochotę, i po prostu czasOczko
nic innego Wesoły
https://prezenty.edu.pl/
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne