Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak odblokowac Firewalla?

Jak odblokowac Firewalla?
Witam.
Mój internet (radiówka 512 kb/s) , chodzi bardzo wolno (mam na myśli ściąganie plików).

Pliki ściągają mi się przeważnie 50-60 kb/s , nie raz spada , ale to chyba wina "radiówki".

W umowie mam napisane , że pliki powinny mi się ściągać 160 kb/s.
Rotuer (to coś co wisi na ścianie) , ma jakieś 100 metrów do anteny (internetowej).

Zastanawiam się , jak można przyśpieszyć transfer plików , przeczytałem na innych forach , ze odblokowanie firewalla coś da , ale nie wiem co to jest , nie wiem gdzie i jak to odblokować.

Proszę o pomoc , naprawdę bd bardzo wdzięczny , bo do końca umowy został jeszcze rok.

Atedit

A może jakiś program przyśpiesza transfer?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Jak odblokowac Firewalla?
Jak chcesz odblokować firewalla ? Jeśli już to odblokować jakiś program w firewallu.

Prędkość ściągania plików przy prędkości 512 kbps i to przy radiówce masz bardzo dobrą. A, że w umowie napisali 160 kB/s - zrobili Cię w balona. Nie da się tyle wyciągnąć przy prędkości 512 kbps (chyba, że w nocy przyspieszają)
RE: Jak odblokowac Firewalla?
No właśnie w nocy zauważyłem , że jest zdecydowanie lepsza.

Aha , ja myślałem przez 2 lata , że ten internet chodzi tak wolno , a tu się okazuje , że chodzi nawet szybko.

A co do takiego normalnego chodzenia neta , to teraz zdecydowanie lepiej chodzi , bo kiedyś to w cs'a nie mogłem grać , teraz z komendami na lajcie śmigam , tylko nie raz lagi.

Bardzo dziękuję , za wyjaśnienie.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
odblokowanie firewallajak odblokowac cs w firewallujak odblokowac pliki w firewallujak odblokować itunes w firewallu?