Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak prawidłowo podłączyć kino domowe do komputera

Cry  Jak prawidłowo podłączyć kino domowe do komputera
Witam.
Ostatnio próbowałem podłączyć kino domowe 5.1 do komputera przez kabel optyczny niestety nie grają mi tylne głośniki. Może ktoś wie czemu?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Jak prawidłowo podłączyć kino domowe do komputera
A włączałeś jakiś film z dźwiękiem 5.1? Sama muzyka zagra tylko na przodach bo jest w stereo. A gdzie w komputerze podłączyłeś kabel optyczny? Masz takie wyjście? Jaką w ogóle masz kartę dźwiękową? Jakie to kino domowe?
Pozdrawiam.
Ajgor
ok wiec kino mam philips htb3520g takie jak to http://www.philips.co.uk/c-p/HTB3520G_12...me-theatre karte muzyczna mam wbudowaną w płytę główną, kabel optyczny taki kwadratowy maly płyta główna ASUS M5A97 R2.0. ps filmy z dzwiekiem 5.1 daja dobry efekt ale co mam zrobic zeby tak bylo w grach? bo jak włączę grę jakąś to mam dzwięk tylko z przodu i subufer
No i raczej nic nie zrobisz. Taki dźwięk przewidzieli producenci i taki ma być. Skąd kino domowe ma wziąć dźwięk kanałów, których nie ma w grze? Możesz w ustawieniach kina spróbować włączyć jakiś Surround, czy inny Prologic (nie znam tego kina, więc nie wiem nawet, czy ma takie opcje). Ale i tak będzie to tylko namiastka.
Pozdrawiam.
Ajgor
Programy: Polecane / Nowe / Inne