Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak przyśpieszyć ten Blueconnect ?

Ściana  Jak przyśpieszyć ten Blueconnect ?
Mam pytanie, mam w lapku Blueconnect. Gdy jestem w mieście to jest ok. Ostatnio przeprowadziliśmy się pod miasto i teraz działa tak powoli (około 120 coś kb/s). Aby sprawdzić pocztę trza czekać kilka minut.
Jakiś wzmacniacz, antena na dach, poradźcie bo jestem laik w tej kwestii!http://forum.pcformat.pl/images/smilies/sup/sciana.gif

Poniżej dane techniczne tego wynalazku

Modem USB Huawei E176 to najnowszy i najszybszy modem typu \"USB stick\". Urządznie pozwala na pobieranie danych z prędkością do 7,2 Mbps w technologii HSDPA oraz na wysyłanie danych z prędkością do 5,76 Mbps*. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie slotu na kartę microSD, dzieki czemu urządzenie może też być wykorzystane jako przenośna pamięć. Huawei E176 pracuje w trybie UMTS/HSDPA (850/1900/2100 MHz) oraz EDGE/GPRS/GSM (850/900/1800/1900 MHz). * Hardware karty jest gotowy do transmisji HSUPA do 5,76 Mbps. Transmisja z tą szybkościa wymaga aktualizacji oprogramowania modemu i uzależnona jest od sieci operatora.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Jak przyśpieszyć ten Blueconnect ?
Było miasto - było HSDPA
Nie ma miasta, jest UMTS.

- GPRS - do 80 kb/s,
- EDGE - do 236 kb/s,
- UMTS - do 384 kb/s,
- HSDPA - do 1,8 Mb/s.

Stąd ten skok prędkości. Niestety winna tutaj jest lokalizacja.
A transmisja HSUPA? Można zmienić oprogramowanie tego Huaweia?
Co z tego że zmienisz oprogramowanie jak i tak nie będziesz w zasięgu HSDPA.

Jeśli znajdziesz się w jego zasięgu - miasta przeważnie są to prędkość się automatycznie zwiększy.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak przyspieszyć internet blueconnectjak przyspieszyć blueconnectblueconnect jak przyspieszyćt mobile jak przyspieszyc internetjak przyśpieszyć internet blueconnectjak przyspieszyc pobieranie na blueconnectjak przyspieszyc internet z usb stickjak przyspieszyc blueconnect wolno pobiera gprs/edgejak przyspieszyc blueconnect wolno pobierajak przyspieszyc blueconnect