Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak rozplanowac instalacje internetu?

Jak rozplanowac instalacje internetu?
witam,
internet z kablowki plus komputer stacjonarny
gniazdko internetu w jednym pokoju a komputer stacjonarny pojdzie do drugiego pokoju - co trzeba kupic zeby w drugim pokoju odbierac internet bez ciagniecia kabli?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie8
RE: Jak rozplanowac instalacje internetu?
Witaj Wesoły
Musisz kupić router i kabel LAN oraz kartę WIFI do komputera. Kabel LAN (ok. 5-20 zł) podłączasz do routera (jeśli to jest internet np. 2 mb/s to wydatek 100-200 zł) i gniazdka internetowego. Podłączasz również kartę WIFI do komputera (100 zł) aby komputer mógł podłączyć się pod internet z routera.
[offtop on]Inni użytkownicy, proszę, żeby mnie poprawić jak się mylę Język[offtop off]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
mozecie cos polecic z alledrogo - najlepiej uzywki - nie znam sie na tym

czy taki router http://www.proline.pl/sklep.php?p=D-LINK+DWL-G700AP
i taka karta sie nadadza - http://www.proline.pl/sklep.php?p=D-LINK+DWL-G520%2B

na co zwracac uwage gdybym szukal tych czesci uzywanych?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie8
(10.01.2010, 13:35)Itor napisał(a): witam,
internet z kablowki plus komputer stacjonarny
gniazdko internetu w jednym pokoju a komputer stacjonarny pojdzie do drugiego pokoju - co trzeba kupic zeby w drugim pokoju odbierac internet bez ciagniecia kabli?

A patrzyłeś na oferty swojego usługodawcy internetowego czy nie ma w ofercie bezprzewodowego internetu gdzie otrzymał byś router w pakiecie?
Ja np. z takiej oferty skorzystałem i na dodatek wyższy transfer mam i taniej niż wczesniej ja z kabla ciągłem neta
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne