Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak sformatować dysk z Windows Vista?

Jak sformatować dysk z Windows Vista?
witam!
mam podobny problem. mam na komputerze tylko windows vista i chcialbym miec tylko xp.
tak jak opisalisciw wyzej, startuje z plyty. ale po wczytaniu sie wszystkiego pokazuje sie komunitak ze nie mozna wykryc dysku twardego co jest oczywiscie bzdura bo vista chodzi normalnie i oczywiscie w biosie tez widac dysk. co wiecej, plyty z xp uzywalem juz wczesniej na innych komputerach, aczkolwiek mialy juz zainstalowane na sobie xp, ale bez problemu usowalem stare kopie i instalowalem nowa.
w jaki sposob mam sie pozbyc visty? uzyc polecenia format c:\ ? jesli tak to jak?
z gory dziekuje
Pozdrawiam Piotr Wojcik

Jeżeli masz problem to zakładaj własny wątek, a nie podczepiaj się pod cudzy (Netykieta p. 10).
andsze1
 System operacyjny: windows_2000 Przeglądarka: opera
RE: Jak sformatować dysk z Windows Vista?
Czy zainstalowałeś sterowniki do kontrolera dysku twardego?
Nie udzielam pomocy poza forum ani przez PW | Mój blog
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
nie. zaskoczyles mnie poniewaz nigdy nie musialem tego instalowac. kazdy laptop na ktorym instalowalem windowsa, startowal bez problemu. pierwszys raz mam taki problem. gdzie powinienem tego szukac? strona producenta?
Tak, na stronie producenta.
Nie udzielam pomocy poza forum ani przez PW | Mój blog
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
czyli bez sterownikow nie bedzie widzial mi dysku? co sie stanie jesli odpale go w dosie, uzyje frormat c:\ i sproboje odpalic go z plyty? ciagle bedzie to samo?
Witam, mam właśnie taki sam problem, przy formatowaniu nie wykrywa mi dysku/partycji. Dysk mam na sata i to podobno w tym tkwi problem - tak słyszałem.

Słyszałem o dwóch możliwościach, zainstalowanie XP z SP2, niestety u mnie nie pomogło.

ściągnięcie sterowników do dysku. I albo ja mam taki śmieszny dysk, albo nie potafię szukać sterowników na necie, jeśli ktoś może mi pomóc to bardzo proszę.

Dane mojego dysku: <b>Fujitsu Storage 200GB 2.5" 5400RPM SATA 3YR (MHY2200BH)</b>
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak sformatować windows vistajak sformatować dysk windows vistajak sformatować system vistajak sformatować dysk w windows vistajak sformatować dysk c vistajak sformatowac windows vistajak sformatowac komputer vistajak sformatowac dysk win vistajak sformatowac dysk w win vista 32bitjak sformatowac dysk dla vista