Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak skonwertować Usd na PLN w Paypal?

Jak skonwertować Usd na PLN w Paypal?
Witam, mam taki problem z paypalem,jak przeliczyc kwote USD na zlotowki żeby byly te pieniądze w PLN podstawowej? tak to wygląda :
http://i45.tinypic.com/154k6zp.jpg

teraz jak chcialbym przelac to mogę ale tylko te 300zl a jak przelac tą kwotę co mam podaną w usd?a u góry mam saldo podane z kwoty w PLN i USD ale wyplacic moge tylko te 300zl.. Pomocy Pozdr
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: Jak skonwertować Usd na PLN w Paypal?
Masz napisane ile to USD. Podczas płacenia, PayPal sam przeliczy pieniądze.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
Ale w zakladce ile moge wyplacic mam napisane ze tylko moge wyplacic kwote z PLN czyli te 300zl.
Bo zacznijmy od tego, że PayPal to nie kantor, tylko usługa pośrednicząca płatnościom międzynarodowym.
Wiem że to nie kantor,ale to znczy że z tym dolarami co są napisane na dole nic sie nieda zrobić?
Możesz zapłacić nimi w zagranicznym sklepie. To po prostu te 300PLN przeliczone na USD. PLN możesz sobie wypłacić. Jeżeli to zrobisz, te dolary znikną.
Jeżeli zapłacisz gdzieś dolarami przy pomocy PayPala, odpowiednia kwota zostanie odjęta z Twojego konta USD oraz PLN.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
paypal+pln+to+usdjak zmienic z pl na usd paypayjak zapłacić paypal w dolarachjak zamienić złotówki na dolary paypaljak zamienić $ z PayPal na zł jak wymienić dolary na pln paypaljak wymienic USD na pln na paypalujak przelać usd na paypaljak przekonwertować pieniądze PayPalczy paypal zamienia złotówki na dolary