Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak spławiać 15-19 letnich idiotów na boiskach?

RE: Jak spławiać 15-19 letnich idiotów na boiskach?
(04.07.2011, 01:20)Croft napisał(a):
(04.07.2011, 01:18)Rincewind napisał(a): Inteligencjom i godnościom osobistom a nie chamstwem i buractwem walcz.

Rinc - zgadzam się, tak powinno się rozwiązywać spory, ale sam pomyśl - przecież to jakaś banda debili, których najciekawszym zajęciem dnia jest dokuczanie ludziom na boisku. Ich kulturalna rozmowa przerasta a jak czegoś nie zrozumieją to mogą tylko złapać agresora, coś o tym wiem.

O tym na pewno nie wiedział.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: firefox
FiFU dobrze prawi. Pałka teleskopowa. Nawet nie będziesz musiał jej używać. Innego wyjścia nie ma, bo jak się odezwiesz to Cie sami zaatakują.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
I co mam mieć przypiętą tą pałke do spodni? Mam podejść i pogrozić Szczerbol ? Mam jej w ogóle używać(czy tylko w ostateczności:F) czy ma być dla odstraszenia ?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Gaz pieprzowy. I nie wolno się wahać ani grozić tylko od razu po gałach.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie7
Gorzej jak te boisko jest daleko, już widzę jak idzie taki przez miasta z pałką Szczerbol Nie doszedł byś nawet do tego boiska Szczerbol

Edit:Już lepszy pomysł z tym gazem
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
w kieszeniOczko

lol dlaczego miałby nie dojść? o.O Gaz dużo nie da na 4 osoby czy więcej IMO.
(04.07.2011, 01:36)Dawid210 napisał(a): w kieszeniOczko

więcej niż nóż czy pałkaOczko oberwałeś kiedyś gazem po oczach?Oczko
testowałem (na sobie) CS - miałem pod ręką miskę z wodą i sprytne urządzenie do płukania oczu i tylko dlatego po 10 minutach byłem w stanie chodzić a nie obijać się o ścianyOczko
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Gdy ktoś wygląda niepozornie i niegroźnie to mógłby mieć przy sobie nawet 4 wyrzutnie rakiet i moździerz, a i tak nikt na to uwagi nie zwróci, bo wie że nic mu tym nie zrobisz. Nie radzę kupować żadnych teleskopów/kastetów/noży itp. bo na zdrowie Ci to nie wyjdzie.
Chcesz to próbuj z nimi gadać, jak nic nie wskórasz to pozostaje Ci szukanie innych boisk.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(04.07.2011, 01:40)grejpfrut napisał(a):
(04.07.2011, 01:36)Dawid210 napisał(a): w kieszeniOczko

więcej niż nóż czy pałkaOczko oberwałeś kiedyś gazem po oczach?Oczko
testowałem (na sobie) CS - miałem pod ręką miskę z wodą i sprytne urządzenie do płukania oczu i tylko dlatego po 10 minutach byłem w stanie chodzić a nie obijać się o ścianyOczko

Dostałem pałką, gazem i paralizatorem. Gaz był najmniej 'groźny' imo.
To chyba dostałeś nim z 20m... Jak dla mnie to właśnie gaz jest najskuteczniejszy. Nożem trzba umieć się posługiwać, to nie jest tak że pomachasz mu przed nosem kilka razy i koniec. Co jak Cie zaatakuje? Wtedy to Ty spanikujesz, a on Cię stłucze, a może i zabije Twoją własną bronią. Z pałką podobnie, jak będziesz mu walił po plecach, nawet tego nie poczuje, jak bedziesz próował po łydkach, nie zdąrzysz bo już reszta się na Ciebie rzuci.

Kiedyś u nas w szkole był pokaz samoobrony, ogólnie nic nie wnoszący mimo że robiony był ze współpracą z policją. W dzisiejszych czasach na WF'ie powinno być coś z samoobrony bo zawsze się może przydać. Tak samo w szkole powinna być jakaś lekcja surwiwalu i oczywiście reanimacji, zatrzymania krwawienia i innych tego typu przypadków, no ale lepsza jest plastyka.
Zwijam manatki. Żegnam!
Programy: Polecane / Nowe / Inne