Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak spławiać konsultantów TP?

RE: Jak spławiać konsultantów TP?
Gadasz z babka z 10 min, ciagniesz rozmowe pytasz sie o wszystko, a na koniec tak szybko. Dziekuje dowidzenia Język
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Ja Orange spławilem dosyć trudnym sposobem. Rozmawiałem z babką 2.5h, wypytywałem o wszystko a ona sprawdzała, pytałem ile RAMU ma HD2 itd itd itd o wszystko pytałem, dziewczynie się już chyba odechciało odpowiedzi szukać i powiedziała że zadzwoni później. :D
Ja zawsze mówię, że sobie wszystko załatwię w moim ulubionym salonie, nie interesują mnie promocje i po prostu grzecznie dziękuję.
HTC HD2 1.5GHz Android MIUI 2.3.7
iPhone 4 32GB
HTC Desire Z 2.3.3 with Sense UI 2.1
HTC SENSATION XL 16GB
Nokia Lumia 800 Cyan

Sony Xperia S stock 4.1.2 JB zasilany DooMKerneL v6 .96

(28.06.2011, 14:18)Dawid210 napisał(a): Ja Orange spławilem dosyć trudnym sposobem. Rozmawiałem z babką 2.5h, wypytywałem o wszystko a ona sprawdzała, pytałem ile RAMU ma HD2 itd itd itd o wszystko pytałem, dziewczynie się już chyba odechciało odpowiedzi szukać i powiedziała że zadzwoni później. :D

To ładnie sobie zarobiła siana na tobie ;d

System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: chrome
A fajny głosik miała to zarobiła. Ale już nie oddzwoniła i od tamtej pory mam spokój.Oczko
Dawidek było trzeba powiedzieć , że jednak Cie ten model nie interesuje i się pytać o inne Szczerbol

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
no tak robiłem. Wypytałem o HD2, jaka ma baterie, jaki ekran, jakie sluchawki sa w srodku itd itd a jak juz mi sie temat skonczyl to zaczalem pytac o iphone 4, ktorego wtedy nie mieli to zaczalem wypytywac o 3gs itd itd :D No mowie Ci, 2,5h gadałem :D
(28.06.2011, 14:18)Dawid210 napisał(a): Ja Orange spławilem dosyć trudnym sposobem. Rozmawiałem z babką 2.5h, wypytywałem o wszystko a ona sprawdzała, pytałem ile RAMU ma HD2 itd itd itd o wszystko pytałem, dziewczynie się już chyba odechciało odpowiedzi szukać i powiedziała że zadzwoni później. :D

Widzę, że ciekawy sposób muszę go wypróbować.
Wnerwiające są te telefony. Jak grzecznie dziękuję, to za jakiś czas dzwonią Oczy.
Kontakt ze mną - PW.
Z powodu braku czasu Forum odwiedzam tylko w wolnych chwilach.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
splawianie konsultanta netiasplawianie konsultantowspławienie konsultanta