Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak sprawdzić przepustowość łącza?

RE: Jak sprawdzić przepustowość łącza?
W miejsce gdzie wpisujesz adres stron www wpisz adres IP routera.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
(28.10.2011, 08:11)Przemo1994 napisał(a): Ja mam pytanie, jak sie sprawdza te parametry ? , to co koledzy powyzej pisali ? Moge sprawdzic jesli nie mam routera? Bo router ma moja siostra i ja od niej mam net, moge sprawdzic te parametry na swoim kompie ? i jak ?

Możesz z modemu odczytać.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Chodzi mi o to czy można zmienić SNR Margin i Line Attenuation, żeby, np. poszło mi 6 Mb/s. Co trzeba zrobić, dostawca musi coś w swoich "skrzynkach" pozmieniać czy co ?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
(28.10.2011, 16:53)~Anonim napisał(a): Chodzi mi o to czy można zmienić SNR Margin i Line Attenuation, żeby, np. poszło mi 6 Mb/s. Co trzeba zrobić, dostawca musi coś w swoich "skrzynkach" pozmieniać czy co ?

SNR i Attenuation zależy od:

- odległości od centrali;
- instalacji telefonicznej (kable itp.);
- urządzeń;
Ja mam od niej internet i ona ma router u siebie na gorze i biegnie do mnie kablem, a jak sprawdzic ip routera ? Musze isc do niej ? Czy da sie z mojego kompa tez ?
(28.10.2011, 17:32)Przemo1994 napisał(a): Ja mam od niej internet i ona ma router u siebie na gorze i biegnie do mnie kablem, a jak sprawdzic ip routera ? Musze isc do niej ? Czy da sie z mojego kompa tez ?

Da się z Twojego kompa Język

Brama Domyślna to IP routera. Hasło i login takie jak przy konfiguracji ustawione zostało, albo domyślne, jak wszystko ok.
Dobra, juz mam. Dzieki.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak sprawdzić przepustowość łączajak sprawdzić przepustowość internetujak sprawdzić tłumienie łączajak sprawdzić przepustowość routerasnr margin jak sprawdzićjak sprawdzić możliwości łącza internetowegojak sprawdzic przepustowosc łączaprzepustowość łącza jak sprawdzićprzepustowość internetu jak sprawdzićjak sprawdzic przepustowosc łacza