Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak uruchomić stary program ?

Jak uruchomić stary program ?
Korzystam z najnowszego systemu Windows 10. Mam instalkę programu: traktor Dj.  studio  (legalna wersja demo) ona chyba jest pod Windows xp albo vista nie wiem dokładnie... ale chodzi o to że jak już zainstalujemy program w trybie zgodności z Windows vista serwis pack 2 (bo tak podpowiada Windows żeby w tym trybie instalować) to w momencie kiedy uruchamiamy program on widnieje w procesach ale się nie otwiera (oczywiście otwieram w trybie zgodności i jako administrator).
nie chcę stawiać wirtualnej maszyny z Windows 7 czy xp... bo korzystam z 10. Na Windows 7 ten program działał bez zarzutów nawet kiedyś działa na Windows 10 ale to jakiś czas temu.

Wiem że jest nowa wersja tego programu na Windows 10 ale niestety dla mnie ta stara wersja jest najlepsza.

Ma ktoś jakiś pomysł jak to uruchomić ??
poniżej wrzucam link  do instalki:

https://www56.zippyshare.com/v/UUUqZdPo/file.html
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne