Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak ustawić priorytety połączeń?

Jak ustawić priorytety połączeń?
Witam. Czy jest jakiś program lub w jaki sposób mogę ustawić priorytety połączeń dla programów? Dokładnie chodzi o to, że jak coś pobieram downloaderem przeglądarka muli. A chce tak, że jak przeglądam WWW to przeglądarka ma mieć najwyższy priorytet, a downloader oddać X transferu na rzecz przeglądarki.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: Jak ustawić priorytety połączeń?
NetLimiter dla połączenia sieciowego.

Bądź jeśli chodzi o priorytet pracy aplikacji spod systemu, to:

W systemowym menadżerze zadań:

Klikasz PPM na danym procesie, wybierasz - "Ustaw priorytet" a następnie jeden z listy, który Cię interesuje.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Przetestuje NetLimiter-a. A czy jest jakiś odpowiednik darmowy? A co MZ to tam mogę tylko priorytet aplikacji ustawić a do transferu to nie robi żadnej różnicy.
Tutek do NetLimiter
darmowa alternatywa to Traffic Shaper
Po zainsatlowaniu CfosSpeed masz możliwośc nadawania priorytetow w programie.
 KRZYSZTOF4P5N

Przenieś numer z w/w kodem do oferty Orange Flex i zgarnij 30 zł na start. Oczko
Kod wystarczy wpisać przy rejestracji Oczko
NetLimiter może tylko ręcznie ograniczać transfer, jednak nie może ustawić priorytetów połączenia. TrafficShaper tak samo. Niby można ustawiać priorytety, ale do IP a nie do programów. CfosSpeed za bardzo nie chce.

Czy jakiś program, który będzie zarządzał priorytetami WYBRANEGO programu, tak aby ten PROGRAM miał ZAWSZE największą przepustowość?
CfosSpeed nie chce? Dziwne, używam Go już ponad dwa lata i nie ma najmniejszych problemów, a konfiguracja dziecinnie prosta.
Człowiek uczy się całe życie i .......................głupi umiera.

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Kupiłem cfosspeeda (wcześniej jechałem na piracie), i jestem z niego bardzo zadowolony naprawdę pomaga. Polecam kosztuje tylko 30zł (kiedy go kupowałem, ale teraz była promocja świąteczna i była za 22złKwaśny)
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak ustawić priorytet internetujak ustawić priorytet łączajak ustawic priorytet internetujak zmienić priorytet połączeń sieciowych w windows 7jak zmienić priorytet internetujak zmienic priorytet internetupriorytet połączeń sieciowychpriorytet internetupriorytet połączenia sieciowego windows 7priorytet połączenia internetowego