Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak wygląda centrala TP?

Jak wygląda centrala TP?
Witam, mam takie głupie pytanie, jak to wygląda i gdzie się znajduje? Np. ktoś pisze, że mieszka 2km czy 6km do centrali i ma słabą jakość łączą.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: Jak wygląda centrala TP?
Zalezy jaka ta centrala. To puszka/szafa z kabelkami. Z 1 km odemnie jest taki mały słupek i jest tam klapka. Chcieliśmy to otworzyć z kolegami ale drzwiczki były wgięte ;/
Pewnie tam masa kabelków jak ktoś umie to by się pewnie podłączył pod coś/kogoś :D
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Kontener. W środku kilka kompów i jakieś switche, stoi u mnie na wsi. Chłodzone przez 2 duże wiatraki.
 System operacyjny: linux_ubuntu Przeglądarka: firefox
(23.12.2009, 14:55)maxsledz napisał(a): Jak wygląda centrala TP?

[Obrazek: 863.jpg]

I wszystko jasne. Szczerbol
(25.12.2009, 01:30)Paweł13 napisał(a): Zalezy jaka ta centrala. To puszka/szafa z kabelkami. Z 1 km odemnie jest taki mały słupek i jest tam klapka. Chcieliśmy to otworzyć z kolegami ale drzwiczki były wgięte ;/
Pewnie tam masa kabelków jak ktoś umie to by się pewnie podłączył pod coś/kogoś :D

To nie centrala :D Raczej jak by to nazwać... taka rozdzielniaOczko

Jeżeli chodzi o centrale. Najczęściej ludzie wiedzą gdzie w ich miejscowości to jest. To wtedy piszą odległość od centrali. A jak wiadomo im dalej od centrali tym słabszy sygnał. Dlatego neo 6 mbps można mieć najczęściej tylko przy samej centraliOczko
[Obrazek: przegrywa_komorkami_2294767.jpg]
(26.12.2009, 12:15)marcin15gn napisał(a):
(25.12.2009, 01:30)Paweł13 napisał(a): Zalezy jaka ta centrala. To puszka/szafa z kabelkami. Z 1 km odemnie jest taki mały słupek i jest tam klapka. Chcieliśmy to otworzyć z kolegami ale drzwiczki były wgięte ;/

To nie centrala :D Raczej jak by to nazwać... taka rozdzielniaOczko

Jeżeli chodzi o centrale. Najczęściej ludzie wiedzą gdzie w ich miejscowości to jest. To wtedy piszą odległość od centrali. A jak wiadomo im dalej od centrali tym słabszy sygnał. Dlatego neo 6 mbps można mieć najczęściej tylko przy samej centraliOczko
No może i tak:D
Ale wiesz, mój brat cioteczny mieszka przy takim średnim mieście każdy by pomyślał, że tam neo śmiga a 1 mega mu odradzili bo i tak będzie chodziło jak 512. Ja mieszkam na wiosce i ta rozdzielnia jest z 500m a dalej centrala taka większa to nie wiem ale daleko. I 1 mega spokojnie mi śmiga i podejrzewam, że 2 też pociągnie.
U mnie centrala znajduje się przy urzędzie gminy, jest to oddzielny domek z klimatyzacją Język
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
centrala tpcentrale tpgdzie sa centrale tpjak sprawdzić gdzie jest centrala tpjak wygląda centrala tpgdzie jest centrala tpodległość od centrali tpcentrale tpcentrala tps-6tp sa lokalizacja centrali