Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak zaktualizować internet z tp??

RE: Jak zaktualizować internet z tp??
Ale czy to nie trzeba podawać swojego adresu IP bo to co podałeś na to mi wygląda. Bo jak IP to wiem swoje.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Zobacz na nalepce czy to Livebox stary SAGEM, czy nowy Livebox ZTE
http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/obsl....portal511
Zastanów się też dlaczego potrzebujesz aktualizacji ?
Masz pytanie albo problem z komputerem, internetem i nie dostałeś odpowiedzi ? Daj znać na GG:4625367, zajmę się Twoim problemem. Jeśli będzie skomplikowany to możemy się umówić na zdalną albo osobistą naprawę płatną.
To jest ten 1 na 99,9%. Dawno nie był aktualizowany. Wg mnie powinien być raz na jakiś czas aktualizowany. Czyli co mam wpisać w ten adres przeglądarki?? To co mi napisałeś wczesniej??
(30.06.2011, 09:59)Blendow napisał(a): To jest ten 1 na 99,9%. Dawno nie był aktualizowany. Wg mnie powinien być raz na jakiś czas aktualizowany. Czyli co mam wpisać w ten adres przeglądarki?? To co mi napisałeś wczesniej??

Sprawdź, czy zadziała.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
Działać działa chyba bo zrobilem to co kazałeś i pisało twoje zgłoszenie jest weryfikowane ale czy miałem zostawić włączoną tą stronę czy nie??
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
aktualizacja oprogramowania liveboxa twoje polecenie jest w trakcie realizacjijak zaktualizować liveboxalivebox+1++Twoje+polecenie+jest+w+trakcie+realizacji.+aktualizacja livebox tpjak zaktualizowac router liveboxjak zaktualizować livebox 2.0livebox aktualizacja "w trakcie realizacji"livebox tp aktualizacja oprogramowaniaupgrade livebox tp