Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak zdjąć simlocka z Nokii 5800.

Jak zdjąć simlocka z Nokii 5800.
Witam bardzo uprzejmie,
Czy jest jakiś domowy sposób na zdjęcie smoka z Nokii 5800? Smok jest z Orange, mam do telefonu zwykły, oryginalny kabel. Proszę tylko mi nie pisać "poszukaj w Google" lub w forumowej wyszukiwarce, bo naprawdę to robiłem, lecz widzę jedynie wątki sprzed dwóch, poza tym forum nie powinno być linkiem do Google. Nie zamierzam być także testerem radosnej twórczości Chińczyków o nazwie "Turbo SIM", "XSIM" (czy jakoś tak). Proszę też mi nie pisać o serwisie GSM - ja naprawdę wiem, że takowe istnieją i zdejmują smoki, ale pytałem wyłącznie o domowy sposób. Jak nie znacie, to trudno, jak znacie, to bardzo proszę o podzielenie się ze mną wiedzą jak to zrobić. Z góry dziękuję, choćby za przeczytanie moich wypocin.

PS Opłaca się wymiana 5800 na HTC Wildfire? ;>
http://www.youtube.com/watch?v=Nx7v815bYUw

Nieprawidłowa, szkodliwa rada na dziś: szkło się nie tłucze.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: Jak zdjąć simlocka z Nokii 5800.
Musisz wgrać niebrandowany soft.
Jeśli nie przeszkadza ci mała rozdzielczość ekranu Wildfire, warto zamienić na niego nokię.
 Przeglądarka: opera
PS Opłaca się wymiana 5800 na HTC Wildfire? ;>

Jasne, że tak!
Android, lepszy aparat, może trochę mniejszy ale zrobiony z lepszych materiałów, ekran pojemnościowy mutitouch (Nokia tego nie ma)
Wyjdziesz na swoim tylko do gier się nie nadaje jak oczywiście lubisz grać
Za słaby procek nawet na angry birds
"Zobaczmy co mamy w zestawie ... yyy, telefon"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Nie musisz koniecznie kupować Wildfire,podaj swój budżet może da się wybrać jakiś lepszy.
(03.05.2012, 09:43)rufus9803 napisał(a): Musisz wgrać niebrandowany soft.

I już? Po smoku? Coś za proste. Szczerbol

(03.05.2012, 09:51)PLcareloa napisał(a): (...) Android, lepszy aparat, może trochę mniejszy ale zrobiony z lepszych materiałów, ekran pojemnościowy mutitouch (Nokia tego nie ma)
Wyjdziesz na swoim tylko do gier się nie nadaje jak oczywiście lubisz grać
Za słaby procek nawet na angry birds

Androida nie cierpię, bo dla mnie system na smartfony, który wymaga 52532 rdzeni procesora oraz 9534534876 RAMu do poprawnego działania to nie system. I który ciągle Cię szpieguje (może i moja fobia, ale jest. Tak samo jak uprzedzenie do firmy Google, jej produktów i polityki prywatności). Na całe szczęście telefon ma być dla taty, który, zdaje się, nie ma takich uprzedzeń.

(03.05.2012, 10:23)Krychun3 napisał(a): Nie musisz koniecznie kupować Wildfire,podaj swój budżet może da się wybrać jakiś lepszy.

Oczywiście, że nie muszę. Nie mam budżetu. Mam za to okazję wymienić 5800 na Wildfire za…nic. Muszę tylko zdjąć smoka, stąd ten wątek.

Jeżeli chcesz szybko i tanio nie mieć sim-locka spróbuj zastosować TURBO SIM
turbo sim ? hahaha smiech na sali nioe na każdym TS działa
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Testował ktoś te "Turbo Sim"? Bo jak dla mnie to pic na wodę fotomontaż :D
 Przeglądarka: opera
Bułgar śmiech na sali to jest to co Ty wypisujesz, Turbo Sim nie działa na wszystkich telefonach ale akurat Nokia 5800 nie zalicza się do tego ułamka niewspieranych przez TS telefonów.
rufus gdyby turbo sim było dziadostwem to nikt by tego nie kupował. A akurat turbo sim cieszy się dużą popularnością jeśli za zdjęcie simlocka trzeba dużo płacić lub ktoś ma sporo telefonów np. z Anglii i musi je posprawdzać pod względem czy działa/nie działa.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
(03.05.2012, 11:28)Krychun3 napisał(a): Jeżeli chcesz szybko i tanio nie mieć sim-locka spróbuj zastosować TURBO SIM

Pisałem już, że to nie wchodzi w grę. Dla mnie to dziwna zabawa, która może być pożyteczna tylko w jakichś ekstremalnych przypadkach, przy odpowiedniej ilości nerwów. Zresztą co, powiem mojej potencjalnej kontrahentce "Kup sobie Turbo SIMa", czy inne tego typu dziadostwo? Tak średnio.

System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
nokia 5800 simlockczy się opłaca zdjąć simloka znokia 5800 jak zdjąć simlockzdejmowanie simlocka nokia 5800 xpressmusicnokia 5800 jak sciagnac simlockjak sciagnac simlocka nokia 5800zdejmowanie simlocka nokia 5800jak zdjąć simlocka z nokii 5800nokia 5800 xpressmusic zdjęcie simlockausuniecie simlocka nokia 5800