Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak zmniejszyć PING?

Jak zmniejszyć PING?
Witam wszystkich,

Jest to mój pierwszy post, więc bardzo proszę o wyrozumiałość. Mam łączę internetowe 1 Mbit/s. Gdy gram w CoD4 lub inne gry typu multiplayer, na niektórych serwerach po prostu mnie "rozłącza co chwile". A to lagi, a to rozłącza, nie da się w ogóle grać. Czytałem coś w necie, pisało, że im mniej PING'ów tym mniej "lagów" i szybsze łącze. Słyszałem, że w XP można poprzez: Uruchom -> gpedit.msc można coś ustawić, aby zmniejszyć PING. Niestety mam Vistę i takiej rzeczy nie da się zrobić. Mam około 85-90 PING'u. Jak zmniejszyć ten PING, aby nie rozłączało z serwera co chwile? Jakieś sposoby, aby przez system tak jak w XP? Jakieś dobre programy? Będę wdzięczny za odp.
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
RE: Jak zmniejszyć PING?
jaki to jest internet ? Twoje pingi według mnie nie są wysokie . Co prawda sam nie gram w CoD , ale wiem ,że mają dużo większe.Należy też pamiętać , że wysokość pingu zależy od lokalizacji serwera.
.............................................................................................

"Człowiek rozsądny dostosowuje się do świata. Człowiek nierozsądny usiłuje dostosować świat do siebie. Dlatego wielki postęp dokonuje się dzięki ludziom nierozsądnym".
(— George Bernard Shaw )
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Mam Internet 1 Mbit/s z tp.pl. Na niektóre serwery nawet nie mogę wbić, ponieważ wysokość moich pingow jest większa niż podana. Jak np. kumpel postawi serwer i z kumplami w 10 zagramy to mnie zawsze rozłącza :\.
 System operacyjny: macos Przeglądarka: safari
To normalne, że wywala w CODzie. Nie twoja wina.
s
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
spróbuj cfos
Ja mam internet 11MB/s i też niewam duże PINGI.
Lecz zapobiegam temu w sposób wszelaki sposób...
Np. Całkiem wyłączam się od programów oraz komunikatorów które mają z tym związek.
Czyli np. Skype,GG(tam najmniej),Steam i te inne :D
Było, było, było.
Powinieneś ostrzeżenie dostać.

- http://forum.pcformat.pl/showthread.php?tid=66122
- http://forum.pcformat.pl/thread-99480.html
- http://forum.pcformat.pl/thread-190665.html

+ http://www.google.pl/#hl=pl&source=h...d2dc80c3a1
ping nie jest koniecznie od lagów Język to tylko połączenie z servem, np w mta jeżeli ktoś ma ping 20 to potrafi mieć potworne lagi, a ping ma tak mały tylko dla tego że jest z tego kraju co postawili server. Ping zwiększa się z przepustowością serveru nadawczego ( gdy byłem na zamulonym serverze miałem ping 100-300, zmienili mi server i max ping to 60 na zagranicznych serverach a np. z Wp.pl max to 5ms ), w sieciach radiowych jest bynajmniej tak ^^. Co do pomniejszenia pingu to musisz dzwonić do nich i im powiedzieć kilka słów, to zawsze działa Język. Bynajmniej nie wgłębiałem się w zasadę pingów ale jak przerzucili mnie na oddzielny pusty server nadawczy nie mam ani lagów ani dużego pingu.

Co do lagów najczęstszym ich powodem jest "ujowy" komputer, owszem łącze też ma dużo do tego ale nawet jak bd miał pingi 20 a komp nie do tej gry to tak będzie.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: opera
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jak zmniejszyc ping internetujak zmniejszyc ping w interneciejak zmniejszyc ping na komputerzejak zmniejszyc pingjak zmniejszyc ping w cod4jak zmniejszyc ping na internecie mobilnymjak zmniejszyc ping w MTAjak zmniejszyc ping w call of duty 4jak ogarnac bh w cod 4internet mobilny jak zmniejszyć ping