Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jak zwiększyć popularność własnej strony?

Jak zwiększyć popularność własnej strony?
Witajcie, mam pytanie odnośnie praktycznego zastosowania sposobów zwiększających ruch na stronie. Wiem, że istnieje szeroki wachlarz rad wszelakiego rodzaju na ten temat, tyle że jest to teoria. Jakie sposoby w praktyce Wam się sprawdziły, a które pozostają teorią; np. co sądzicie o wpisywaniu strony do katalogów stron? Czy podlinkowaliście stronę pod różne wyszukiwarki?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Jak zwiększyć popularność własnej strony?
(15.04.2014, 13:00)sewerynn napisał(a): co sądzicie o wpisywaniu strony do katalogów stron?

Co do katalogów to może kiedyś było dobre.

Ostatnio Google wprowadziło trochę inne algorytmy.

Jak chcesz mieć wysoko stronę warto sprawdzić w narzędziu G z jakich słów ludzie wchodzą na strony. Jak już masz stronę i chcesz się wybić warto płynnie dodawać linki na różnych blogach, stronach itp O TEJ SAMEJ tematyce najlepiej bo w tedy dużo to plusuje.
Nie polecam kopiowania treści żywcem z innych stron i wklejania na swoją bo można łatwo zarobić filtr google. Nie polecam także korzystania z "tanich" katalogów np. z allegro bo może Twoja witryna łatwo zniknąć z wyszukiwarki google.
Wszystkiego tu Ci nie napiszę... :> Ale większość ważnych napisałem.

Reszta w mojej głowie oraz w sieci Wesoły
Twoja strona internetowa mało zarabia w Google AdSense? Zoptymalizuje układ reklam!
https://pancaro.pl/
Warto dodać, że często samo dodanie linku nie pomaga. Link musi mieć jakiś kontekst, google działa indeksując najwyżej nie tylko często linkowane materiały ale także te najistotniejsze. Dlatego też samo wklejanie linków sukcesu wielkiego nie przyniesie.
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
Kontekst linku...brzmi interesująco. Dotychczas przyznam, iż tych linków wiele nie dodawałem; istnieją w moich profilach na różnych stronach tematycznych, związanych z moimi pasjami, czasem w stopkach postów. W artykułach do przedruku (nie preclach).
Programy: Polecane / Nowe / Inne