Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaka antena LTE? Pilnie potrzebuję ;)

Jaka antena LTE? Pilnie potrzebuję ;)
Witam! Mam neta z CP LTE. Modem (huawei E3272) podłaczony do routera. Nadajniki w okolicy mam 3 (jeden widzę z odległości ok 4km) Są to nadajniki mobylandu pasmo 1800. Gdy mam modem w domu to prędkość pobierania jest ok 15 mb. Mam jeszcze starą antene parapetową, po jej podłaczeniu prędkość jest ok 30 mb na wifi, i 50 na modemie. Ping poniżej 20 ms. Gdy sprawdzałem prędkość na iPadzie air, i wystawilem go za okno, to prędkość sięgneła aż do 70 mb :o . Jaką antenę wziac? Słyszałem, że lespze są te z jednym pasmem. Chcę też taką, aby nie stracić na PINGU, zeby miała dobry ten przewód, po podobno im dłuższy przewód tym dłuższy ping. Nie chce się też bardzo wykosztować Wesoły pozdrawiamOczko
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Jaka antena LTE? Pilnie potrzebuję ;)
Jeśli możesz, określ dokładniej ile możesz na antenę przeznaczyć pieniędzy.
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
RE: Jaka antena LTE? Pilnie potrzebuję ;)
nooo poniżej 200zł. 100-150 Wesoły Dodam jeszcze jedno. Ściągałem mp3 (8mb) i ściągało ją noo.. jak przy necie 5 mb/s a sprawdziłem potem na speedteście i wyszło 30 mb/s... czy ta prędkość jest jakoś blokowana w zależności co robię? Dodam, że na routerze nie ma żadnych blokad, iQuos wyłączony.

Co do neta to powiem, że sprawuje się dobrze. Miałem 2 zwiechy. Używałem, nagle dioda na modemie zaczęla mrygać na niebiesko i musiałem resetować Język
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
antena do Huawei E3272antena parapetowa ltemodem e3272 czy można podłaczyć antenę zewnętrznąantena do modemu huawei e3272jaka antena do lteantena lte opinieantena parapetowa lte opinieopinie anteny lteantena zewnętrzna lte do modemu huawei 3272czy LTE potrzebuje anteny