Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaką konsole wybrać do wiedźmina 3?

Jaką konsole wybrać do wiedźmina 3?
Cześć. Właśnie zamierzam zakupić konsolę aby pograć w Wiedźmina 3. Miałem kupować laptopa za 4k specjalnie pod gry ale wyszło jak wyszło i musze zadowilić się konsolą Wesoły (Na moim PC wiesiek śmiga w 720p i low w płynnych 20 klatkach)
Czytałem, że na XONE gra ta wygląda i chodzi lepiej niż na PS4 ale wszystkie artykuły związane z tym tematem pochodzą z czasów "okołopremierowych" a teraz napewno wyszły już patche poprawiające wydajność. I tu proszę wasz koledzy o jakąś rade odnośnie zakupu owej konsoli. Sam preferuję PS4 ze względu na to, że mam miłe wspomnienia co do PS3 (działa niezawodnie od 2008) no ale w XOne o wiele wygodniejszy pad.  Bangin
Dzięki i pozdrawiam.

PS. Różnica rzędu 200zł mnie nie robi Wesoły
Możesz wszystko ale nic nie musisz.

https://www.youtube.com/watch?v=r-hCXD-Gyfw
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
RE: Jaką konsole wybrać do wiedźmina 3?
Kupować sprzęt pod jedną grę to IMHO głupota . Zdajesz sobie sprawę że właśnie teraz zaczynasz odwieczną wojnę konsolowców ? Zaraz będzie " Bierz XBoxa bo lepszy " , " A wcale że nie bo PS4 ma lepszą grafikę " .

" Xbox ma więcej Exclusivów i lepszy Pad " , i tak 20 stron . To tak jakbyś zapytał " Intel czy AMD " .

Uważam że żadna konsola nie jest jakoś wyraźnie lepsza . Najlepiej porównaj obie wygodę użytkowania i tytuły które na jedną i na drugą wyjdą czy już wyszły i wybierz tą która TOBIE bardziej pasuje . Wesoły
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: firefox
Hehe no niby tak Wesoły Nie kupuje konsoli konkretnie pod jedną grę. Chodzi mi w tym momcie o to, na której konsoli wiesiek wypada lepiej. Przed chwilą byłem u ziomka i dowiedziałem się, że wczoraj sprawił sobie PS4 :D Jesteśmy fanami Fify więc raczej wezmę PS4.
Możesz wszystko ale nic nie musisz.

https://www.youtube.com/watch?v=r-hCXD-Gyfw
akurat fifa lepiej prezentuje się na xboxach bo wspułpracują z microsoftem
dorzuciłbym do tego kulture pracy i wiecej exclusivów , bo reszta to już kwestia gustu
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: chrome
Ciężko stwierdzić która konsola jest lepsza. Xbox ma świetną nową Forzę dla której nie jeden wybrałby właśnie Xklocka. Poczytaj o grach ekskluzywnych na dane konsole i zadaj sobie pytanie które produkcje bardziej przypadną Ci do gustu, oczywiście tych gier jest już coraz mniej aniżeli generację konsol wcześniej, aczkolwiek warto się zaznajomić co producenci mają Ci do zaoferowania. Na przykład wg mojej opinii pad od PS4 jest o wiele lepszy niż ten od Xboxa (pad od Sony lepiej leży mi w dłoni co przekłada się na większy komfort użytkowania). Warto dodać, że nowy Xbox prawdopodobnie dostanie wsteczną kompatybilność gier, co daje sporego plusa dla konsoli M$.
Ciężko stwierdzić, gdybym miał kupować konsolę sam zastanawiałbym się bardzo długo co bardziej mi odpowiada. Szczerbol
Pozdrawiam. Wesoły
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
Ja bym wybrał PC. Droga impreza, ale się opłaca.
Jestem ateistą i nie wstydzę się tego.
http://i.imgur.com/xZRFXld.jpg Smutek
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Staram się pisać poprawnie po polsku.
Sprawy, które można wyjaśnić na forum nie załatwiam przez PW!
^ to to. PC master race.

Warto zobaczyć, jak ładnie CDProjekt pojechał z detalami na konsolach w aktualizacji 1.10
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne