Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaką kupić kartę graficzną z najlepszych? [do 9507 zł]

RE: Jaką kupić kartę graficzną z najlepszych? [do 9507 zł]
w obu wypadkach drogo

Patrz np
Media expert zresztą analogicznie ta sama cena

No ale jak chcesz samsunga i wolisz przepłacać to nikt ci nie broni :D

950 a 1170 to spora różnica a dyski właściwie tej samej klasy z podobną wytrzymałością , gwarancją i wydajnością .
co do pasty no to cóż , kryonaut ogólnie jest drogawy ale pastę zmienia się raz na 2-3 lata więc można sobie pozwolić na troszkę większy wydatek i nie narzekać przesadnie bo znowu nie są to jakieś wielkie pieniądze  :D
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Też uważam że nie ma sensu za taką kasę brać Samsunga nie zawsze to co droższe jest lepsze to takie trochę głupie myślenie . Ale jak kolega mówi skoro cię stać przepłacać twoja wola .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
No rozumiem to wezmę CRUCIAL MX500. Może wziąć od razu jakiś porządny zasilacz? Ponieważ zmieniłem kable do slotów SATA w zasilaczu, na te co nigdy wcześniej nie używałem i mam więcej FPS w grach. To może też wina zasilacza? Pisałem też że również zamieniłem wejścia kabli na przemian, te idące z dysków do płyty głównej. Przy wejściu do płyty był napis "SATA". Jeszcze na razie nie będę robił formatu dysku C, bo nie mam na płycie Windowsa i po wyczyszczonym dysku nie będę mógł zainstalować systemu.
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox

Cytat:Jeszcze na razie nie będę robił formatu dysku C, bo nie mam na płycie Windowsa i po wyczyszczonym dysku nie będę mógł zainstalować systemu.

Ty wiesz że płyty CD/DVD  to  prehistoria i w 99% dobrze złożonych dziś PCtów nie ma w ogóle miejsca na napęd ? Jak ty sobie poradzisz jak ci przyjdzie obudowę zmienić a ona nie będzie miała miejsca na napęd jak ty system zainstalujesz ? :D 

A tak na poważnie dzisiaj systemy instaluje się z obrazów płyt wypalonych na pendrivie . Jak to zrobić np tak ? :

https://www.microsoft.com/pl-pl/software.../windows10

Najprostsza metoda przez narzędzie MS choć można samemu obraz sciągnąć i wypalić ale nie będę ci komplikował .

Jak uruchomić potem komputer z pendriva ? :

https://www.youtube.com/watch?v=oQNHteM3FjI

To inna płyta ale wszystkie płyty MSI mają identyczne uefi .

Naucz się podstaw obsługi komputera dla własnego dobra i nie licz że ci policja zwróci lipny system . Bo tak się nie stanie kupiłeś pirata wpakowałeś się pożegnaj się z kluczem . 

A co do zasilacza masz zasilacz lipny bo jest chiński nie ma pełnych zabezpieczeń i jest potencjalnie w pewnych warunkach niebezpieczny dla komputera ale zasilacz NIE DAJE FPSÓW nie twórz teorii system jest do formatu i tyle najpierw system format potem jak nic nie da ew kombinuj,bo nawymieniasz gratów a i tak to nic nie da . 
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
Co do zasilacza NIE zgadzam się . To jeden z 2 naprawdę dobrych modeli tego producenta. W przeciwieństwie do reszty nie jest produkcji chińskiej firmy SAMA tylko dużo bardziej renomowanej HIGH POWER która robiła choćby dla Antec-a czy CorsairOczko
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Nie mieli na stanie dysku SSD CRUCIAL MX500 2TB, ani żadnych past termoprzewodzących. Kupiłem ten dysk i pastę THERMAL GRIZZLY Kryonaut 1g przez internet z Media Expert. Powinno przyjść w czwartek. To już nie wiem czy mam kupować nowy zasilacz czy nie. Jedna osoba mówi że tak, a druga że nieOczko. Jak zmieniłem w nim sloty SATA, to niby gry chodzą dużo lepiej, ale to pewnie wina starego dysku HDD. Skąd wziąć obraz płyty Windows 10, żeby wypalić go na pendrivie?
Jak planujesz najdroższą i najlepszą kartę na rynku + wymianę RAM/CPU/MB to trzeba będzie wymienić również zasilacz, ale do GTX 980 to Tobie ten Supremo styknie i póki co nie ma nagłej potrzeby wymiany go.

Windowsa 10 - na stronie MS tworzysz bootowalego pendrive za pomocą ich urządzenia.

https://youtu.be/cJNfkpR508Q

(05.10.2021, 11:01)RastaMATI_92 napisał(a): Jak zmieniłem w nim sloty SATA, to niby gry chodzą dużo lepiej

W zasilaczu zmieniłeś sloty SATA? Mam rozumieć, że zamieniłeś kable od zasilacza czy jak? Strasznie chaotycznie to napisałeś. Co ma kabel do FPSów?
Phanteks P500A**MSI Z590 Tomahawk WiFi**i7 11700K**NH-D15**DDR4 32GB G. SKILL Trident Z RGB 3600Mhz**Gigabyte RTX 2070 Super OC 3X White**Creative AE-5 + AKG K702 + Blue Yeti**Samsung 980 Pro 1TB**Samsung 970 EVO 500GB**ION+2 860W**Gigabyte G27Q 144Hz**W11 Pro**G703/Glorious D**AKKO ACR98**Puretrak Talent
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
(05.10.2021, 06:17)pieterman09 napisał(a): Co do zasilacza NIE zgadzam się . To jeden z 2 naprawdę dobrych modeli tego producenta. W przeciwieństwie do reszty nie jest produkcji chińskiej firmy SAMA tylko dużo bardziej renomowanej HIGH POWER która robiła choćby dla Antec-a czy CorsairOczko

Przyznaje się pomyłka pomyliłem z FM2 moja wina . Smutek
RastaMATI_92 At NIE ZMIENIAJ zasilacza na daną chwilę jest to zbędne moja pomyłka a jeśli już kupisz nową kartę to zasilacz sobie zmienisz no chyba że chcesz na przyszłość pod ew nowy zestaw ( bo tu wszystko trzeba już zmieniać ) to twoja wola . A skąd pobrać Windowsa to ci pokazałem już nie skupiasz się na tym co trzeba tylko byś wszystko wymieniał od razu . Jeszcze raz raz powtarzam zasilacz nie daje fps ! A ten Supremo jest BEZPIECZNY pomyliło mi się bo większość nowszych zasilaczy SPC to szajs ten akurat NIE . Rozumiesz ?

(05.10.2021, 11:22)tomtom* napisał(a): W zasilaczu zmieniłeś sloty SATA? Mam rozumieć, że zamieniłeś kable od zasilacza czy jak? Strasznie chaotycznie to napisałeś. Co ma kabel do FPSów?

Dwa kable idące z dysków wyjąłem z zasilacza i włożyłem je do zasilacza w dwa miejsca obok. W tych wejściach nigdy wcześniej nie były. Przy tych wejściach był napis "HDD/SATA/FLOPPY". W płycie głównej zmieniłem wejście dysku SSD w miejsce gdzie był HDD i HDD w miejsce SSD. Przy tych wejściach na płycie głównej był napis "SATA".

AtMonteCristo Jasne rozumiem. Macie rację, nie ma sensu jeszcze kupować nowego zasilacza. Poczekam aż karty graf. chociaż trochę stanieją albo aż minie bardzo dużo czasu i karty nie będą w cale tanieć. Teraz jak bym kupił za tą wysoką cenę 3080 Ti, to by mi nawet nie wystarczyło kasy na inne podzespoły i monitor. Rzeczywiście w twoim poprzednim linku był Windows 10 do pobrania, sorry.
format i sterowniki na czysto , zmiana pasty obstawiam że i tak trochę zmienią Język
A przy tym sprzęcie zarówno jak chodzi o kompa jak i telewizor mocniejsza karta nie da za wiele więc naprawdę szkoda kasy , jak nowa karta to wtedy już wszystko od nowa budować .
Nie pomagam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne