Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaka płyta i RAM do komputera do gier?

RE: Jaka płyta i RAM do komputera do gier?
Cytat:Monte ty jesteś kobietą? Bo mam wrażenie że ja napiszę 1 proste słowo a ty sobie 10 dodasz... Nie odpisuj to jest pytanie retoryczne.

Ale ty chcesz obrazić mnie czy wszystkie kobiety . :D Dobra nie ma sensu ... 
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Wink  RE: Jaka płyta i RAM do komputera do gier?
Kuźwa, chłopaki i inne dziewczyny, nie spodziewałem się spiny, a to głównie dlatego, że już dawno temu napisałem co zrobię. Szczerbol

Wziąłem tego Asusa. Składało się bardzo przyjemnie, jedynie ból tyłka miałem z chłodzeniem CPU, paskudnie mi się to montowało (pomyślę o jakimś nie-boxowym kiedyśtam). No, i do tej pory nie wiem za bardzo gdzie podłączyć USB z przodu obudowy. Szczerbol

Ja akurat jestem z tego obozu, co woli dopłacić, bo rzeczywiście cholera wie co nas czeka w przyszłości, a różnica to było chyba 100 zł i tak sobie myślę, że to nie jest jakoś bardzo dużo jak za lepszą płytkę. Oczko Ale rozumiem też drugi punkt widzenia - im więcej propozycji, tym lepiej. Chociaż ja akurat potrzebowałem raczej solidnego pociągnięcia mnie za rękę i wskazania palcem co będzie dobre.

Dzięki jeszcze raz za pomoc!
Cytat:Kuźwa, chłopaki i inne dziewczyny, nie spodziewałem się spiny, a to głównie dlatego, że już dawno temu napisałem co zrobię. 

Już nawet o tym zapomniałem z kolegą AtCrimsem takie przepychanki to norma nie ma się czym przejmować . Wesoły 
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
(28.05.2021, 14:39)Defekator0909 napisał(a): No, i do tej pory nie wiem za bardzo gdzie podłączyć USB z przodu obudowy. Szczerbol

Jak masz ASUS TUF B550-PLUS to na płycie są 2x wyjścia USB 2.0 i 1x USB 3.0, podpisałem na screenie.
Obudowa ma 1x USB 3.0 i 1x USB 2.0 więc podłączasz w pozycje "8" i "9".

[Obrazek: b19a3e17b48e7159.png]
Phanteks P500A**MSI Z590 Tomahawk WiFi**i7 11700K**NH-D15**DDR4 32GB G. SKILL Trident Z RGB 3600Mhz**Gigabyte RTX 2070 Super OC 3X White**Creative AE-5 + AKG K702 + Blue Yeti**Samsung 980 Pro 1TB**Samsung 970 EVO 500GB**ION+2 860W**Gigabyte G27Q 144Hz**W11 Pro**G703/Glorious D**AKKO ACR98**Puretrak Talent
tomtom, dzięki! Szczerbol
Programy: Polecane / Nowe / Inne