Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki fotel komputerowy z trzech do 1000zł?

Jaki fotel komputerowy z trzech do 1000zł?
Witam. Mam zamiar kupić fotel do 1100zł, ale jak trzeba to mogę naciągnąć budżet do 1300zł. Który z tych dwóch jest lepszy, bardziej wytrzymały, wygodniejszy itp?

1)      SPC GEAR SR500 1059ZŁ
2)      AKRACING Nitro 1228ZŁ a może jakiś inny z tej firmy?

Czy jest sens dopłacać do AKRACING?

Który z systemów bujania jest lepszym rozwiązaniem: Tilt czy multiblock? Czytałem, że tilt często sam się odblokowuje po pewnym czasie użytkowania. Czy to jest prawda?

3) Jest jeszcze opcja wykonania samemu fotela z samochodu i dorobienie do niego podstawy. Traktuję tę opcję jako ostateczność. Wolałbym wybrać pomiędzy SPC i Akracing.

Czy w fotelach z tej półki cenowej ekoskóra przeciera się tak samo jak w fotelach po 200-400zł?

Proszę o odpowiedź.

// Proszę pisać poprawnie.
// Szachista
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
RE: Jaki fotel komputerowy z trzech do 1000zł?
Dużo grasz w wyścigówki??? (W kwestii trzymania bocznego :D )
Myślę że w kwestii tego typu fotelów można się sugerować tylko wyglądem. Z ergonomią one nie mają nic wspólnego (a bynajmniej nie więcej niż zwyczajny fotel z jyska za 200zł)
Tak jest zbudowany ergonomiczny fotel
[Obrazek: ergonomiczny_i_rehabilitacyjny_fotel_do_komputera_3.jpg]
Tu była sygnatura, ale nie ma
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Witam.

1)      Nie gram w gry wyścigowe. Zależy mi po prostu na dobrym fotelu to znaczy wygodnym i wytrzymałym aby się nie poprzecierał zbyt szybko. Jeśli z jyska któryś jest dobry (wygodny i wytrzymały) to proszę o podanie konkretnego modelu.

2)      Jeśli miałbym wybierać pomiędzy fotelami z pierwszego postu SPC i AKRACING to, który będzie lepszy?

3)      Który z systemów bujania jest lepszym rozwiązaniem: Tilt czy multiblock? Czytałem, że tilt często sam się odblokowuje po pewnym czasie użytkowania. Czy to jest prawda?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
System bujania to najsłabszy punkt fotela, szybko ulega zużyciu. Mój fotel wręcz złamał się na osi odpowiadającej za bujanie. Najlepiej albo zablokować i z tego nie korzystać albo kupić fotel bez takiej funkcji.
"Każdego specjalistę da się zastąpić skończoną liczbą stażystów"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne