Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki internet 2 Mb/s wybrać (może być z przeniesieniem telefonu stacjonarnego)

Question  Jaki internet 2 Mb/s wybrać (może być z przeniesieniem telefonu stacjonarnego)
Witam ponownie! Okazuje się że zbyt pochopnie zdecydowałem się zamknąć poprzedni wątek. Ale po kolei:
Niedawno udałem się do salonu tp/Orange aby zapoznać się z ofertami łącz internetowych. Pani konsultantka oprócz założenia internetu radziła przeniesienie telefonu do Orange (64zł + abonament za telefon stacjonarny 37zł). Już prawie byłem zdecydowany na Orange (o czym szerzej w tym wątku), aż do dziś. Parę godzin temu ponownie udałem się do salonu. Tam trafiłem na innego konsultanta, który powiedział mi że Orange mi się nie opłaca (w tym abonamencie jest mniej minut i po wykorzystaniu są one droższe) i radził mi założenie neostrady oraz zmianę planu na telefon stacjonarny. Ponadto mówił o problemach z rozdzieleniem łącza na kilka komputerów.W związku z tym mam do was pytanie:
Jaki internet 2 Mb/s naprawdę opłaca się kupić? Liczę na wasze obiektywne opinie. Chciałbym również poznać wasze zdanie na temat stabilności i szybkości połączenia u różnych operatorów (tp,orange itd.) i czy bywają problemy z rozdzieleniem internetu na 2 urządzenia (w moim przypadku komputer i laptop).
Dzięki za pomoc
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: Jaki internet 2 Mb/s wybrać (może być z przeniesieniem telefonu stacjonarnego)
Ja proponowałbym Ci Multimo bądź Netia...Tam masz duuuuuuuuużo promocji..tanio...
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Jaki internet 2 Mb/s wybrać (może być z przeniesieniem telefonu stacjonarnego)
Orange lub netia są najlepsi i nie mają za wysokich cen
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
Ja też polecam Netię.
Sama mam ich Internet już od 1,5 roku i nie narzekam.

Standardowo u nich masz 2Mb/s za 64zł i telefon stacjonarny 45zł (w tym masz 128 minut na wszystkie połączenia, również zagraniczne, lub 50 minut do komórek). W dodatku do 30 listopada jest promocja i przez pół roku masz cały pakiet za 2zł.

Być może jesteś w zasięgu Netia LLU, a jeśli tak, to możesz mieć pakiet tańszy i lepszy, ale to już zależy od Twojego miejsca zamieszkania.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne