Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki internet bezprzewodowy ?

Jaki internet bezprzewodowy ?
Witam. Mieszkam w miejscu gdzie nie ma dostepu do stacjonarnego internetu. Chcialbym kupic jakis bezprzewodowy. Nie zamierzam grac przez internet ani sciagac. Jaki dostawca takiego internetu ma teraz najkorzystniejsza oferte ? I ktory jest najmniej zawodny ? Prosze o pomoc w wyborze.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Jaki internet bezprzewodowy ?
Zdecydowanie Play, albo Orange.

P.S. Musisz zobaczyć jaka oferta bardziej tobie odpowiada.
[Obrazek: logoeqm.png]
e-mail:FORMEL94AtGMAIL.COM
GG: 11951328
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Jaki internet bezprzewodowy ?
Żeby przekonać się jaki internet może najlepiej u Ciebie działać, to weź na próbę kilku operatorów. np: Orange, Play,Blueconnect-ERA, Simplus. Przeważnie do 30 dni możesz sprawdzić i oddać. Zostaw sobie tego co działa stabilnie i najlepiej w Twojej okolicy. Ten sam dostawca może mieć różne połączenie w zależności od umiejscowienia. Przykładowo modem ERY świetnie łączy się u znajomej , łapie synchro na 3,6 mbit i działa na ok. 1 mbit, a u mnie kilka bloków dalej, ledwie się łączy na 256 kbit i tu jest masakraOczko Za to przykładowo mam PLAY i ten u mnie działa ekstra, a u znajomej już nieco gorzej. Czasem można w mieszkaniu poszukać jakichś lepszych miejsc, ale tego nie można wyliczyć i wyczytać z mapek, to trzeba sprawdzić doświadczalnieOczko
Masz pytanie albo problem z komputerem, internetem i nie dostałeś odpowiedzi ? Daj znać na GG:4625367, zajmę się Twoim problemem. Jeśli będzie skomplikowany to możemy się umówić na zdalną albo osobistą naprawę płatną.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne