Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki kabel do podłączenia telewizora

Jaki kabel do podłączenia telewizora
Mam karte graficzną GF GTX 460 ma ona wyjścia 2xDVI i 1xmini hdmi, monitor mam podłączony przez jedno DVI a teraz chcę podłączyć tv plazma do oglądania filmów i grania na większym ekranie, jaki kabel będzie lepszy DVI - HDMI, czy mini HDMI - HDMI? i czy będzie można wtedy grać na tv?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: ie7
RE: Jaki kabel do podłączenia telewizora
kupiłem kabel dvi - hdmi, podłączyłem do drugiego dvi na karcie i wtedy monitor mi gaśnie nic nie można zrobić na tv też nie ma obrazu, pomaga tylko odłączenie tv i resek komputera co to może być? co zrobić żeby obraz był na tv i na monitorze?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: ie
W opcjach karty graficznej ustawiłeś na klonowanie obrazu lub rozszerzenie?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
w opcjach karty mam konfigurowanie wielu monitorów ale widzi tylko monitor komputera tv nie bo nie jest podłączony jak tylko podłącze tv to monitor się wygasza i nic nie moge zrobić[/align]
jeśli odłącze monitor i podłącze sam tv przez hdmi to jest obraz na telewizorze ale co zrobić żeby było obraz na monitorze i tv jednocześnie?
jeśli odłącze monitor i podłącze sam tv przez hdmi to jest obraz na telewizorze ale co zrobić żeby było obraz na monitorze i tv jednocześnie?
Kliknij przycisk Start w systemie Windows Vista , a następnie Control Panel (Panel sterowania).

W obszarze Appearance and Personalization (Wygląd i personalizacja) kliknij opcję Adjust screen resolution (Dopasuj rozdzielczość ekranu).

W oknie Display Settings (Ustawienia wyświetlacza) kliknij ikonę drugiego monitora, zaznacz pole wyboru Extend the desktop onto this monitor (Powiększ pulpit na tym monitorze), a następnie kliknij polecenie Apply (Zastosuj).

Kliknij OK, aby zamknąć okno Display Settings (Ustawienia wyświetlacza).
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Wchodze w ustawienia wyświetlacza i nie moge kliknąć drugiego monitora bo go nie ma jak tylko podłącze tv to wszystko się wygasza i nic nie można zrobić
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jaki kabel dvi do tvjaki kabel podlaczenie drugiego tv