Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki komputer mam zbudować?

Jaki komputer mam zbudować?
Robię postępy w swoich zdolnościach filmowych i teraz zauważam, że mój komputer zaczyna zwalniać. Zamierzam zbudować system komputerowy zdolny do renderowania dużej ilości materiału filmowego. Do większości prac używam programów Premiere i After Effects. Nie znam się na tym temacie i zastanawiałem się, czy ktoś ma jakieś rady na ten temat.
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
RE: Jaki komputer mam zbudować?
Pytanie jaki masz obecnie komputer? Czy nie wystarczy go rozbudować,zrobić upgrade tylko. No i jaki budżet masz na ewentualny upgrade czy nowy sprzęt?
[Obrazek: 2019-09-05-23h15-00.png]
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Robię postępy w swoich zdolnościach filmowych i teraz zauważam, że mój komputer zaczyna zwalniać. Zamierzam zbudować system mobdro kodi komputerowy zdolny do renderowania dużej ilości materiału filmowego. Do większości prac używam programów Premiere i After Effects. Nie znam się na tym temacie i zastanawiałem się, czy ktoś ma jakieś rady na ten temat.

I got this,..
 System operacyjny: macos Przeglądarka: chrome
No dobrze, ale nadal nie odpowiedziałeś na moje pytania...
AtIllidan

To chyba jakiś bot który kopiuje kropka w kropkę posty użytkowników już nie pierwszy raz coś takiego widzę i w każdym poście jest zwrot " I got this,.. " co jest podejrzane .
http://www.siepomaga.pl/s/klikaj - POMAGANIE NIC NIE KOSZTUJE,A TAK WIELE ZNACZY. Wesoły

Kart Graficznych na daną chwilę właściwie NIE MA poza szrotami przepłaconymi . Jeśli masz grafikę to NIE JEST czas na jej wymianę czekaj co najmniej do wiosny ! 
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
- Czy zamierzasz podkręcać?
- Czy potrzebne ci USB 3.0 i SATA 3?
- Czy potrzebne ci są porty 5.1 dla głośników?
- Czy masz coś ze starego komputera (np. obudowa, dysk i nagrywarka, proszę podać interfejs IDE/ATA lub SATA)?
- Jaki masz monitor (wielkość i rozdzielczość natywna) + marka i model monitora?
- Do czego wykorzystujesz komputer?
- Czy potrzebna ci nagrywarka (zważywszy na fakt, że system można zainstalować z pendrive)?
- Jakie dodatkowe części lub peryferia potrzebujesz?
- Jaki system operacyjny chcesz zainstalować?
Nie polecam zasilaczy SilentiumPC!

Skutki kupowania Zasilaczy Chińskiej produkcji SAMA:
Skutek Pierwszy (vero l1): imgur.com/a/wMmaY2e
Skutek Drugi (vero m3): forum.pcformat.pl/Spalony-zasilacz--578317-t
Skutek Trzeci (supremo): forum.pcformat.pl/Spalona-czesc-plyty-glownej-a-komputer-nadal-dziala-t?highlight=supremo
(11.08.2021, 14:40)MonteCristo napisał(a): AtIllidan

To chyba jakiś bot który kopiuje kropka w kropkę posty użytkowników już nie pierwszy raz coś takiego widzę i w każdym poście jest zwrot " I got this,.. " co jest podejrzane .

wcześniej były jeszcze jakieś dziwne linki , w tym akurat wypadku na czysto ... także ja nie wiem co sie tu dzieje . a takie posty sugeruje zgłaszać .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Teżmi się to podejrzane wydawało, bo po odpowiedzi na trafiłem na drugi temat, taki sam prawie tego usera. Także możliwe że to bot.
Programy: Polecane / Nowe / Inne