Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki laptop do 2.700 zł. Do gier i pracy

Jaki laptop do 2.700 zł. Do gier i pracy
Witam. Ostatnio byłem w Poznaniu w Saturnie, żeby rozejrzeć się za jakimś laptopem. Bardzo spodobał mi się SAMSUNG Activ Book 9 Lite – bardzo dobre parametry (przynajmniej tak mi się wydaje, chociaż od razu zaznaczam, że nie jestem jakimś znawcą w tych sprawach), no i super design. Wstrzymałem się jednak z zakupem, później rozmawiałem z kolegą i ten powiedział, żebym poszukał jakiegoś sprzętu lenovo. Znowu ktoś inny powiedział mi, żebym poszukał jakiegoś Asusa, bo to w zasadzie Dell (Dell ponoć pracuje na podzespołach Asusa), a przy tym tańszy jest od konkurencji za porównywalne parametry, czyli za tę samą kwotę mogę mieć coś lepszego. Teraz już sam nie wiem, co mam wybrać, czy zatem moglibyście mi poradzić, jaki z tych komputerów będzie najlepszy:
http://www.saturn.pl/laptopy-i-netbooki_...;cena_od=1 Dodam, że kwota jaką chcę przeznaczyć to max 2.700 zł, natomiast sam laptop ma służyć do pracy: programy księgowe, kadrowe itd, oraz do zabawy, czyli gry (chciałbym pograć na nim w jakieś nowsze pozycje), muzyka, filmy itd.
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: chrome
RE: Jaki laptop do 2.700 zł. Do gier i pracy
Też się właśnie zastanawiam nad kupnem laptopa. Najbardziej w oko mi wpadł i prawdopodobnie będzie to mój zakup - Lenovo Y580 i5 FHD. Laptop dobrej klasy, dobra karta graficzna, procesor niczego sobie, w przyszłości jedynie można by wsadzić dysk SSD, ale nie koniecznie. W tym przedziale cenowym wątpię żebyś znalazł coś lepszego. Na tym lapku pograsz spokojnie w nowe tytuły. Wpisz sobie na YT tego lapka i np Crisis 3 (płynnie przy 30FPS chodzi, pamiętając o FHD)
Droższe nie zawsze znaczy lepsze. Pamiętaj.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Może coś w stylu Acera Aspire V3?
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
według mnie ten będzie lepszy http://www.morele.net/laptop-msi-gp70-2o...pl-602875/ MSI ma dobrej jakości sprzęt z dobrymi podzespołami, większość gier powinna ci na nim chodzić, no i plusem jest to, że laptop ma przekątną 17.3, czyli w sam raz do gier
 System operacyjny: windows_eight Przeglądarka: firefox
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
laptop do gier i do pracy