Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki następca Samsunga s10e

RE: Jaki następca Samsunga s10e
Czyli jednak nie warto rozważać IP12?

Myślałem jeszcze nad Pixelami 5 lub 4A. Może też są warte rozważenia?
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
ja bym nie rozważał . raz kwestia systemu , dwa dużo gorsza bateria ... a po 3 specyfika produktów apple , serwisu , drogich akcesoriów itd .
Pixele są o poziom niżej względem s21 ale może i była by to miła odmiana . jak już to 5 bo 4a względem s10E poza baterią będzie downgrade .
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
Ok,
Pixel jednak odpada. Tak się zastanawiam jeszcze czy nie kupić póki co iPhone 11, którego potem oddam żonie (teraz ma po mnie iPhona 8) bo jednak kosztuje poniżej 3 tysięcy złotych i mogę go kupić w ratach 0 procent a na jasieni zobaczę co nowego z Appla wyjdzie lub poczekam jeszcze na Galaxy S22 a żona znowu będzie miała iPhone z aktualizacjami na minimum 2-3 lata.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
jak uważasz . ciężko mi tu więcej dodać . albo ci iOS pasuje albo nie pasuje .

i ostrzegam przed baterią , generalnie większość iphonów dość słabo trzyma , będzie lepiej niż twój s10E bo on miał naprawdę słabą baterie ale nie licz na rewelacje .
Nie pomagam.
Tak wiem i docieniam Twoją pomoc. Patrzę też teraz pod kątem żony, która jak pisałem ma iPhone 8 i niedługo też trzeba będzie jej wymienić. A tak to myślę, że raz jeszcze zobaczę czy iOS mi pasuje i najwyżej wrócę do androida. A może coś w telefonach z androidem pojawi wartego uwagi i kupna za rozsądne i relatywne pieniądze ?
nikt nie wie co się będzie działo . wiemy co jest teraz, a s20 FE /5g i s21 to bardzo fajne i paradoksalnie bardzo zbliżone telefony .
Nie pomagam.
Witam,

temat wraca. Ja mam nadal s10e a żona Iphone 8.

I teraz tak, dla żony szukam coś nowszego i tutaj zostajemy przy jabłku, jedynie nie wiem co wybrać z tych modeli:

Iphone XS
Iphone 11
Iphone 12mini

żona nie jest wymagająca, zależy jej aby działał telefon jak należy, miał dobry zasięg, niezłą baterię i fajnie jakby miał dobry aparat i nagrywanie wideo.

Co do mnie to tutaj dalej szukam. Oczywiście fajnie jakby coś było w okolicy 6 cali ale już się godzę na coś większego o ile da się to jeszcze jakoś w miarę schować do kieszeni lub nerki i aby naprawdę działał telefon dobrze, miał wsparcie na kolejne minimum 2-3 lata i aby miał dobry aparat, wideo, baterię. Na dzisiaj myślę nad czym z Oneplus 7 lub 8, Asus Zenfon 8, Iphone 11 Pro lub Iphone 12. Jak jest coś jeszcze innego godnego polecenia w budżecie do dajmy na to 3500-4000zł to mogę rozważyć.

Z góry dzięki za podpowiedzi.
12 mini ... zdecydowanie dobry wybór dla żony :D

Co do ciebie to pixele u nas nie znajdziesz więc odpada ... dorzuć s20 FE do listy bo jest mega fajny
Nie pomagam.
Ok,
dorzucam FE Wesoły Rozumiem, że nie ma tutaj dużej różnicy w stosunku do s21? I że nie będę czuł, że nie jest to telefon z wyższej półki?

Normalnie brałbym też pod uwagę s21 bo rozmiar ma fajny ale nie ma chyba opcji z Snapem w Polsce dostepnej?

A jak wygląda sprawa z Oneplus? Który model byłby dobry i dobrze się wpisywał w moje wymagania? A może odpuść OP i skoncentrować się na Zenfonie, Iphonie 11 Pro lub 12 i tym S20 FE?
Według mnie nie będziesz . S21 to właśnie następna fe, dopiero wyższe modele to następcy s20 . Według mnie opłacalność przemawia serie do tyłu oczywiście dopuki mowa o wersji ze snapdragonem i w dobrej Kasie .
Nie pomagam.
Programy: Polecane / Nowe / Inne