Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki program polecacie do sprawdzenia systemu i ewentualnie przyśpieszenia go ?

Toungue  Jaki program polecacie do sprawdzenia systemu i ewentualnie przyśpieszenia go ?
Jaki program polecacie do sprawdzenia systemu i ewentualnie przyśpieszenia go ? Bo mam wrażenie że z systemem jest coś nie tak bo mam wrażenie że się zacina bądź bardzo spowalnia, a wcześniej tak nie robił, ostatnio reinstalowałem windowsa.
Hekko  -30% na hostingu WWW/reseller "PROHEK2016"
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Jaki program polecacie do sprawdzenia systemu i ewentualnie przyśpieszenia go ?
Cytat:do sprawdzenia systemu
Sprawdzenia konkretnie czego?
Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie). 
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
RE: Jaki program polecacie do sprawdzenia systemu i ewentualnie przyśpieszenia go ?
Sam do końca nie wiem czegoś co może powodować niestabilność systemu, to chyba jest luk Język.
Jeśli chodzi o program, który ma za zadanie "przyśpieszyć" kompa poprzez kliknięcie jednego przycisku to osobiście podchodziłem zawsze to czegoś takiego z pewną dozą niedowierzaniaOczko
Od siebie polecam CCleanera, którego właściwie używałem tylko do odinstalowywania programów i czyszczenia rejestru.
[Obrazek: IQ62PqV.png]
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
Uaktualnij system > Microsoft Update.
Uaktualnij sterowniki > SlimDrivers lub DriverIdentifier (>>Google).
Pokaż SS z zakładek Health i Error scan (pełen) HDTune.
Przeskanuj pamięć bootowalną płytą Memetest86+ (>>Google) > każdą kość oddzielnie (jeśli >1), ~5 godz testu / kość.
Przeskanuj kompa MBAM (aktualizacja, pełne skanowanie). Pokaż ostateczny log.
I osobom z roszczeniowym podejściem. I osobom niedbającym o poprawność językową.
Jak podawać logi
Jeśli nie odpowiadam w danym wątku przez >3 dni - proszę o przypomnienie na PW z linkiem do wątku w treści.

(01.01.2013, 02:08)broda99 napisał(a): Uaktualnij system > Microsoft Update.
Przy jednej z pierwszych aktualizacji był błąd ale narzędzie od microsoft poradziło sobie jakoś.
(01.01.2013, 02:08)broda99 napisał(a): Uaktualnij sterowniki > SlimDrivers lub DriverIdentifier (>>Google).
Windows 7 nie ma przypadkiem takiej funkcji ?
(01.01.2013, 02:08)broda99 napisał(a): Pokaż SS z zakładek Health i Error scan (pełen) HDTune.
Dysku z windowsem czy drugiego też ?
Cytat:Dysku z windowsem czy drugiego też ?
Dysku.

PS. Jeśli masz >1 - to obu (ale w/g mnie mylisz dysk z partycją).
Jak podawać logi

SS HDTune
https://docs.google.com/folder/d/0B5gX8-...E2Wk0/edit
Ten dysk co ma 0.02% błędy to z windosem.

(01.01.2013, 02:08)broda99 napisał(a): Przeskanuj kompa MBAM (aktualizacja, pełne skanowanie). Pokaż ostateczny log.
Dlaczego właśnie ten program ? Pytam bo pierwszy raz się z nim stykam.
Logi po skanowaniu https://docs.google.com/open?id=0B5gX8-0...1pCcHBOVDA

O dziwo po instalacji sterowników i użyciu HDTune sam komputer uruchamia się szybciej Język, sam bios szybciej się włącza :D.
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
program do przyspieszenia komputera 2013program do przyspieszenia komputera forumpodobne programy do przyśpieszenia komputeranajlepszy program do przyspieszania pc 2013rjakie programy polecacie na komputerjaki program proponujecie do przyspieszenia komputerajaki program polecacie do sprawdzania sprzetujaki program do sprawdzenia systemuprzyśpieszenie systemu 2013jaki polecacie programy do przyspieszenia windows 7