Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki router? Netia

RE: Jaki router? Netia
Ok, więc raczej kieruje się w stronę Asusa Wesoły
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Ja zostawiłbym netia spot jako modem a kupił do nioego router jaki chce np
Asus RT_16 albo Netgeara 3500 v2 do tego wgrywamy alternatywny soft i wuala jest to co chcemy
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Netia spot jest tragicznym sprzętem. Bardzo nierówny pod względem jakości - jeden model ma zasięg na cały dom podczas gdy drugi ma problem z zasięgiem przez 10cm ścianę.
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
dlatego chodziłby jako modem jeno
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
Można próbować ale IMO nie warto zostawiać potencjalnie wadliwy sprzęt który na dobrą sprawę może paść z dnia na dzień.
Każdy dzień bez forum to dzień stracony.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Też mi się tak wydaje, ten sprzęt jest tragiczny... U mnie w pokoju 4 metry od routera bez ścian jest 3/4 kreski, ale w drugim pokoju przez ścianę tak samo jest... Ale do kilku pokoi mi wi-fi nie łapie, i to tam gdzie najczęściej siedzę z telefonem...
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
jaki router do netiinetia jaki routerrouter do netianowe routery netijaki router do netiarouter do netiijaki router kupić do netiijaki dobry reuter do netiijak router pod netiedobry rutr do neti