Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki smartfon z dobrą kamerą?

RE: Jaki smartfon z dobrą kamerą?
Łatwo sprawdzić wydajność danych procesorów i je porównać .
Custom Romy są dobrym dowodem, od dawna Samsungi na nich bardzo przyspieszają , na motorolach z czystym Androidem i oneplusach jakoś różnice są małe ...

Huawei również odradzam ze względu na nakładkę , problematyczne procesory kirin i kwestia gapps

Exynosy zwykle nie są specjalnie wolniejsze , różnice błędu pomiarowego . A lepsza bateria wynika z lepszych modemów ( exynosy często mają problem z drainem baterii przy niskim zasięgu ) oraz często niższego procedur technologicznego w wypadku snapa . O ironio exynosy za to przeważnie mają lepsze dac i lepiej grają na słuchawkach oraz potrafią robić lepsze zdjęcia ( nwm jak S10 i s12 ale S7/8/9 ja widziałem różnice w zdjęciach na korzyść ezynosa )
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Może to są po prostu dobre custom romy? Szczerbol A może subiektywne odczucia? "Kurde, poświęciłem na to pół dnia i widać różnicę..." Szczerbol

Co jest problematycznego z Kirinami? Z ciekawości pytam, bo nie dotarłem do takich informacji.

No z tymi zdjęciami to przynajmniej w serii 10 chyba jednak wygrywa Snapdragon: https://www.anandtech.com/show/14072/the...-review/14

No, no, to warto się rzucać na tego S20+, czy nie? Szczerbol
 System operacyjny: windows_ten Przeglądarka: chrome
Zależy od konkretnego modelu ale bardzo często drain baterii przez niski zasięg podobnie jak na exynosie , kompatybilność z niektórymi aplikacjami i dość nierówna wydajność + całkowity brak wsparcia , zero custom Romów i zero poprawek od społeczności .
Według mnie nie warto bo przeskok od S10 jest mały patrząc obiektywnie a cenowy ho Ho
Przy "problemach z Win10" oraz problemach ze "spadkami FPS w CS:GO"
Nie pomagam.
 System operacyjny: android Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne