Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki telefon do 300 zł? WP czy Android?

Jaki telefon do 300 zł? WP czy Android?
Witam

Jaki telefon polecacie dla kobiet w cenie do 300 zł? Lumię 520? Czy może coś z Androidem? Telefon powinien być raczej nowy, no chyba, że w używek znajdzie się coś naprawdę konkretnego i godnego uwagi, ale z własnego doświadczenia wiem, że cuda się nie zdarzają.

Polećcie coś w sugerowanej cenie.

Pozdrawiam
[Obrazek: is10.png]
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: chrome
RE: Jaki elefon do 300 zł? WP czy Android?
Z androidowców w tym budżecie raczej nic, lumia 520 to najlepszy wybór, zwłaszcza dla kobiety Wesoły
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
RE: Jaki elefon do 300 zł? WP czy Android?
Czyżbyś sugerował, że kobieta to głupsze stworzenie i wymaga prostszego w obsłudze systemu Wesoły?
 Przeglądarka: opera
RE: Jaki telefon do 300 zł? WP czy Android?
Hahaha :D nie tyle głupsze, co po prostu większość raczej nie potrzebuje tej mnogości ustawień dostępnych w Androidzie, chyba raczej wolą żeby było prosto i ładnie Wesoły Z resztą większość kobiet jeśli może to wybiera iPhone'a, a WP jest właśnie do iOSa dość podobny Wesoły
 System operacyjny: windows_98_nt Przeglądarka: chrome
Ok, z innej beczki - zdecydowałem się na nowego HTC z520e. Na lolegro można wyrwać sztuki za mniej niż 500 zł, ale...

Widziałem aukcję z 3 kolorami, a z tego co wiem z520e nie doczekał się białej edycji. Za to późniejszy z560e już tak - ten słabszy.
Wystrzegać się z560e, tak?
z560e jest dużo gorszy (starsza, gorsza konstrukcja procesora).
Sprzedam: Gitarę CORT X6

Osoby zainteresowane proszę, o kontakt, na PW.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
Jesteś pewien, że w sprzedaży są nowe telefony, a nie refurby/podróbki? Ten model nie jest już produkowany.

Jedyna różnica pomiędzy z520e i z560e to układ SoC. Pierwszy jest około 30-35% wydajniejszy.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: safari
Faktycznie - telefon to zasrany koreański szrot. Pisze jak byk: Lokalizacja Białystok, a jak zaczniesz szukać w 40x powtarzającym się (TYM SAMYM) opisie, to znajdziesz gdzieś wciśniętą informację, że przesyłka idzie od skośnookich od 9-36 dni. Zasrany kraj. Wszędzie żółtki - nawet na allegro. Jakby mało było ich na świecie...

Znajdzie się coś innego sensownego do 500 zł? L9? Gówniane fotki trochę mnie odstraszają.
Kupiłem żonie htc 8s kolor żółty nowy za 460 zł i wreszcie mam spokój ,bo poprzedni prezent w postaci desire 500 doprowadzał ją i mnie do szału.
 System operacyjny: windows_seven Przeglądarka: firefox
W LG L9 jest ten sam problem, tylko, ze sa namieszane oryginały z refubami.
Sam kupilem wersje z simlockiem, zeby miec pewnosc, ze to nie jakis chinski refubOczko
Sprzedam: Gitarę CORT X6

Osoby zainteresowane proszę, o kontakt, na PW.
 System operacyjny: linux Przeglądarka: chrome
Programy: Polecane / Nowe / Inne

Użytkownicy forum szukali:
telefon do 300 zltelefon do 300zltelefon do 300 zł 2014telefon do 300 złjaki telefon polecacie do 300 złjaki telefon do 300 zł forum 2014jaki telefon do 300telefon lg do 300 złjaki samsung do 300 złtelefony do 300 zł