Witamy na forum PC Format Zapraszamy do REJESTRACJI

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Jaki telefon? najlepiej SE ;)

RE: Jaki telefon? najlepiej SE ;)
Marianek napisał(a):1.3 Mpix ale dobrze wystarczy mi mam aparat cyfrowy w domku 7.2Mpix i nim będę robił zdjęcia jak będzie mi zależało na jakości N70 niee cegła k750i nie stary xd 6300 taka oJęzyk nie za ładna a jest jakaś grubsza przy wyświetlaczu choć jest malutka na forach na nią narzekają 6680 oj brzydka ;/ 6630 masakra xD wspomaganie 3G hm po co mi to?pisze na wikipedi że jeszcze nie do końca system wdrożony nie muszę mieć 3G ani jakieś wi-fi bo nie używam neta na komórce

Czyli co? Bo nie za bardzo rozumiem. 6630 przypadła ci chociaż trochę do gustu czy nie? Pisz jakoś zrozumialej, bo nie zawsze dobrze wyczuwam twoje intencje. Jakiś wymieniony przeze mnie telefon spodobał ci się czy wymieniać dalej?
 System operacyjny: windows_xp_2003 Przeglądarka: firefox
nie spodobały mi się jakieś takie stare albo dziwaczne chcę raczej normalny wygląd może być rozsuwany klapka ale te są jakieś joja nie chcę dużego telefonu raczej mały słucham mp3 więc muszą być słuchawki i mp3 no i karta pamięci przydałoby się minimalizować odtwarzacz mp3Oczko wygodna klawiatura ;p
Marianek -> W każdym telefonie coś Ci się nie podoba, wszystko źle o.0 W takim razie kup jakiś telefon na zamówienie, albo wykonaj go sam i będzie idealny, bo wiele userów podało Ci kilka bardzo ciekawych modeli, a w zasadzie najlepszych rozwiązań, a ty wszystko negujesz Szczerbol To nie ma sensu bo wątek może ciągnąć się w ten sposób latami. Klawiatura w 6630/6680 czy też w 6300 jest jak najbardziej wygodna..
 System operacyjny: windows_vista Przeglądarka: firefox
oki ale wiesz jak czytasz opinie na necie to tak jestJęzyk wiem jestem okropny ;/ ale już ma być nowy rok może poczekać potanieją ?nie wiem każdy radzi co innego więc odwiedziłem takie forumOczko
widziałem okropny zamknijcie temat bo ja jestem zbyt wybrednyJęzyk dziękiOczko
Programy: Polecane / Nowe / Inne